Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy fiú megbök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú megbök facebookon?

Figyelt kérdés

Nem az ismerősöm, de látásból ismerem. Nem nagyon járok fel facebookra, de láttam, hogy megbökött. Most jelöljem be én ismerősnek vagy mi? Ez valami béna kezdeményezés? Biztos vicces a kérdésem, de nem kellenek trágár " biztos meg akar b*szni válaszok", most nincs hangulatom hozzájuk.

17L


2011. márc. 27. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Házassági ajánlat. Ez 100%.
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mármint "biztos meg akar b*szni" válaszok..
2011. márc. 27. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, a maga suta modjan kozeledes lehet. Bokd vissza, es varj, akkor mi tortenik. Majd o ismerosnek jelol, ha akar, addig hagyd.
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tsz-tag ***** válasza:
mi az a facebok?
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan bökdösnek. Szard le!
2011. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

talan hogy megbokott?


kezdjel el ezen gondolkozni es gondolatkomplexumokat kifejleszteni, hogy mit jelenthet hogy megbokott, plusz beleveve hogy hanyszor, miota ismered


istenem, ha tetszik, jelold be, cseteltek, es megtudod mi a szandeka. nem kell ehhez ide kiirnod egy kerdest, hogy ezt megcsinaljad

2011. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Visszaböktem, aztán megint visszabökött, de nincs kedvem bökdösődni, tök hülyeség. Jó igazából nem érdekel, majd bejelöl, ha akar valamit, elvégre már 21 éves.
2011. márc. 27. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
mekkora nyomixD ezen a szar facebookon van valami értelmes is?:D bökdösni egymást mint az ovisok értelmes egy csávó lehet:D
2011. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bakker én ezt sohasem értettem xDD lehet én vagyok már öreg ehhez a 23 éves fejemmel :D
2011. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előző ha nekem ugyanez a véleményem 17 évesen, én is öreg vagyok? :D
2011. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!