Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibe menjek bulizni (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe menjek bulizni (lent folyt. )?

Figyelt kérdés

Jövő héten bulizni megyek pár barátnőmmel és 100%-ig biztos, h ott lesz az a srác, aki bejön nekem. Leszögezem, h csak bejön, tehát szívesen megismerkednék vele, aztán utána úgyis már kettőnkön múlik, h lesz belőle vmi....

Szerintetek, h "csinosabban, visszafogottan, ám egy kicsit mégis mutatva vmit magamból" öltözködés megfelelő??

Olyan, ami kihozza az alakomat, nőies, de mégsem túl magamutogató,ez minden srácnak bejön(19-20 év körülieknek).

18/L


2011. márc. 27. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, rátapintottál az öltözködés lényegére :)
2011. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De kicsit félek, mert mostanában még mindig nagy divat a tornacipős csajok farmerban, fültágítóval stb...

De én inkább a nőies öltözködést kedvelem...

És nem tudom, h a ffiaknak mi tetszik :S

2011. márc. 27. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp.:) Kevesen látják így, mint te.
2011. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A férfiak általában jobban szeretik a nőies nőket, csak ne ess túlzásokba.:)
2011. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi már, a nőiességgel nem vétesz :) Te csinálod jól.
2011. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És h kelthetném fel a srác figyelmét?

Alapvetően, ha elkezdek beszélni és zavarban vagyok nagyon be tudom égetni magam.

ÁááááÁÁÁááÁÁÁáÁÁÁááá kész vagyok :P

2011. márc. 27. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

idefigyelj kicsicicám!

tedd ki az árut a legénynek, és már meg is fogtad.

Mély dekoltázs, miniszoknya, magassarkú...

így tuti fogsz valakit, ha nem is a kiszemelt srácot.

2011. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Öltözz nőiesen, én is azt mondom, a tornacipős lánynak nagyon szépnek kell lennie, hogy tetsszen.

Felkelteni a figyelmét pedig nem az öltözködéssel, hanem a mosollyal tudod. Ha sokat mosolyogsz, akkor nyert ügyed van. Ezt hívják kisugárzásnak.

24F

2011. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egy pasi nemtud beindulni egy tornacipő látványától...

A tornacipő-farmer buliba az nálam pl. tabutéma... ha nem akarod,h kislánynak nézzenek. elmenni benne tescoba,meg futkozni a városba arra tényleg jó,meg kényelmes.

Figy.. felveszel egy magassarkút,vmi vagány cicanacit(pl. szakadtat,v mintásat) meg vmi nagyon csini,nagyon kivágott fölit,és ennyi.Ha meg megszólít,akkor csak lazán:) nem az életed múlik rajta...

2011. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és 19L vtam
2011. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!