Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rákészültem, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rákészültem, mégsem tudott ma jönni a párom, hogy kattanjak le róla?

Figyelt kérdés
Dolgoznia kellett. Mivel nagyon rákészültem,és borzasztó ritkán találkozunk,így duplán fáj. Testileg is hiányzik,borzasztó dolog látni a párokat,akik elérik egymást,összebújhatnak,csak én vagyok férfi nélkül. Hogy töltsem a ma estét?
2011. márc. 26. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézzél filmet, menj el bulizni, találkozz a barátaiddal stb. Engem is ma este egyedül hagyott a barátom. de feltaláltam magam:)
2011. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bal kéz és jobb kéz
2011. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tótalaki Ottó ***** válasza:
60%

Ha nem elégít ki érzelmileg és testileg, akkor dobd ki és keress mást. Az életed a boldogságról szóljon, ne az állandó lemondásról és önsanyargatásról.

Ennyi.

2011. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Téged sem a pasi,sem maga a kapcsolat nem tud kielégíteni.Szóval nem Ő a Te embered,felejtős.

Egyébként tuti,hogy a kicsi agyadban motoszkál az is,hogy mi van,ha mondjuk nem dolgozik???Ha esteleg féltékeny,vagy önbizalomhiányos vagy,akkor nem csodálkoznék.

Erre azt tudom csak mondani,hogy dobbants!

2011. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen balf*szoktól szenved az egész világ, mert már ők ilyenkor rég dobják az embert! Így kialakítani komoly kapcsolatot? Tiszta röhej:S Ha dolgozik az ember akkor pénzt keres, hogy éljen! Aki nem bír magával az b*sza meg saját magát. Egy f*szt ne kössön maga után egy kutya helyett? És meg is sétáltathatja ha már unatkozik:S
2011. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Utolsónak: nem tudom milyen gyakori az a "borzasztó ritka", de ha mondjuk havonta 1-szer megdugja a barátja kérdezőt, az szerinted "komoly kapcsolat"? Neked ez a komoly kapcsolat?

Egy párkapcsolatba is kell időt és energiát fektetni, nemcsak a pénzt hajhászni, utána beülni a haverokkal a kocsmába sörözni, aztán ha hetente/havonta egyszer feláll, akkor meglátogatni a lyukat... pfff!

Még élned kell, hogy megértsd, ha sikerül egyáltalán. Addig is ilyen hozzáállással magányos leszel és sokat fogsz csalódni még a nőkben.

2011. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!