Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a különbség nálatok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a különbség nálatok: lány haver vs nő? Hol a határ? Mikor, kit hogy kezeltek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel elég jól kijövünk, rengeteget dumálunk, egy a baráti körünk, sportunk, nagyon sokat vagyunk együtt. De én azt érzem hogy velem "tartózkodóbb", nőként kezel. Én 16 (lány) vagyok, de próbálok nőiesen öltözködni (persze túlzások nélkül), kicsit komolyabb is vagyok az átlagnál és a "gusztustalan, hogy csináljak hülyét magamból" játékokba nem vagyok mindig benne, dolgozok már és tudok főzni, de amúgy nagyon "hülye" vagyok én is, néha leállok "verekedni" 1-1 haverommal, kergetjük egymást stb. és ezt ő is látja, tudja. De ő egyszerűen nem mer haverként kezelni pl. nem mer meglökni, összetúrni a hajamat stb., de a többi lány haverját igen. Pedig sokszor van, hogyha piszkál, meglököm óvatosan ,meg ilyesmik, de soha nem adja vissza. Ez miért van???

És gond, ha engem ennyire nőként kezel? Sok fiú haveromat megkérdeztem és azt mondták, hogy ez a nőies külső és viselkedés nekik nagyon bejön, de egy 17 éves srácnak nem. Engem egyrészt zavar, hogy nőként néz rám, mert így eléggé távolságtartó a barátság, másrészt viszont jónak tartom mivel nem csak egy haver vagyok a szemébe hanem nő. De nem tudom eldönteni melyik a jobb. Szerintetek?


2011. márc. 26. 19:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki:)
2011. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok ez a haverod, engem hiába kérdezel.


Imádom az ilyen kérdéseket...

2011. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan, de velem is szokott hasonló lenni, mint a sráccal akiről beszéltél. Van elég sok fiú haverom, és akiknek van barátnője, vagy akiről 100%-os biztossággal tudom, hogy nem jövünk be egymásnak, esetleg ő nem olyan férfias pasi, hanem még kisfiúsabb külseje, egyszóval nem érdekel úgy mint pasi, azzal képes vagyok teljesen felszabadultan viselkedni. De ha olyan pasiról van szó, aki nem az hogy konkrétan tetszik, hanem egyszerűen csak az én mércém szerint jó pasi, azzal valahogy nem tudok úgy felszabadulni. Pl ha lökdösődünk, ahogy te is mondtad, akkor nem lököm vissza, mert egyszerűen zavarba jövök ha hozzá kell érnem. Nem jelenti azt, hogy bele vagyok esve, vagy hogy tetszik, csak fizikailag jön be. És félek ha pl visszalököm, akkor észreveszi, hogy zavarba jöttem és rájön, hogy nem teljesen haveri szinten van nálam és így megváltozik a kapcsolatunk. Szerintem a srác is így lehet veled.
2011. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Benned mást lát ezt te is tudod. Nem játszópajtást, fricskát, egymás előtt szellentést, cukkolást, haverkodást. Te egy szentély egy csillag vagy, akit nem lehet csak úgy megérinteni. Szépnek lát ezért nem is próbál belematatni a tökéletességbe amit benned lát. A tökéletest nem hibátlannak értem, hanem szépnek amibe nem szabad belerondítani.

Ő egy nyúl, a többi lányok játszadozó kiscicák amik összekarmolják, fujtatnak rá és incselegnek vele. Te egy kis nyuszi vagy, amit őriz, és vigyáz, hogy nehogy megsérüljön, és lesüllyedjen a játékmacska szintre. Kérdés hogy kívánod e őt? Mert ha igen akkor csak tovább kell mutatnod, hogy nem egy ostoba macska vagy hanem nyuszi ami bizony hozzá tartozik :)

mesés ugye? :D

2011. ápr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!