Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret a barátnőm szopni?

Figyelt kérdés

Szinte könyörögnöm kell neki,hogy hozzon fel szájjal szex előtt...

Higénikus vagyok, nincs szaga,karban tartom.

De ez forditva is igaz,nem szereti ha kinyalom.

És egyszerűen nem tudom belőle kiszedni a valódi okot...arra fogja,hogy nincs kedve,meg hangulatfüggő bla-bla-bla.


2011. márc. 26. 18:44
 1/5 Moszuke ***** válasza:

szedd ki belőle mi baja:)

biztosítsd, hogy nem fogsz besértődni az igazságon

2011. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én bnőm attól fél hogy megfullad :D de fordítva szívesen veszi ha én kényeztetem őt.. ennek más oka lehet nálatok, lehet valami pszichológiai, talán elvből nem akarja
2011. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy megalázónak tartja,vagy egyszerűen csak taszítja a dolog,meg még csomó minden oka lehet.ha szereted akkor megérted.
2011. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erröl a szopásról már sokat olvastam ezen az oldalon és kommentek alapján nekem az a véleményem, hogy ha egy csaj nem akar szopni, kipróbálja, aztán megtetszik neki, meg eleinte nem nyeli le de késöbb lenyeli és onnantól fogva azzal sincs semmi baja neki.
2011. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerős nekem is könyörögni kell szinte...de 1 idő után megszokod mert elveszi a kedved az egésztől...és nincs indok.
2011. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!