Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm vásárlásmániás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm vásárlásmániás, más férfiak hogy bírják ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, nem erről van szó, csak mikor magával rángat mindenhova és órákat kell rá várnom minden egyes üzletben, míg próbál, az kicsit fárasztó:) Azt veszem észre rajta, hogy ilyenkor teljesen átszellemül, egyfolytában vigyorog, mintha más világban lenne:D Képes egész nap a fővárosban mászkálni, a legeldugottabb helyeket is felkutatja, csak hogy olyan dolgot találjon, ami boldoggá teszi. Elég cuki ilyenkor, de engem is mindig magával akar rángatni, és hát talán gáz férfi létemre, de eléggé lefáradok. Olyan kis szép mindig, nagyon büszke vagyok rá, csak hát értitek..nála már ez a dolog kicsit elhatalmasodott. Azt mondja, hogy ilyenkor gondtalannak érzi magát, "olyan felemelő érzés, mikor a cuccot berakják a kis zacskóba és érzem, hogy ettől kezdve már nem veheti el tőlem senki" :D Hasonló barátnővel rendelkező férfiak hogyan viszonyulnak ehhez? A barátnőtökkel tartotok, vagy szerveztek addig más programot? Volt már belőle konfliktus?

25/F


2011. márc. 26. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem az. És nehezen bírom.
2011. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na persze ő nem ruhákat vesz, hanem 5millió nem használt műszaki cikk van szanaszét a lakásban, mert neki "kell". Ez betegség...
2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ennyire ilyen típus, de szerintem megoldhatnátok úgy, hogy a vásárlásai egy részére nem Téged, hanem a barátnőit viszi.

Mi ha együtt vásárolunk a barátommal, neki is próbálunk nézni valamit (egyedül nem szeret ruhát venni, inkább rám bízza).

2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szobatársam ilyen és piszkosul unom mikor magával akar cibálni.

Megoldottam. A többi csajjal küldtem el vásárolgatni, ők úgy is szeretik az ilyesmit. Azóta nyugi és nirvana.

21/L

2011. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vásárolj magadnak szabadidőt! Adj neki ajándékba ötezer forintot azzal a feltétellel, hogy akkor neked nem kell vele menni! Szerintem kapna rajta. :)
2011. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó neki, hogy ennyi pénze van amit költhet, szóval addig csinálja, amíg van miből.:)

Ha ez nem naponta megy, nem hinném, hogy kóros vagy bármi, én is szeretek vásárolni, de elég ritkán szoktam, ha anyagilag jobban állnék, lehet akár heti egyszer is elmennék. Meg én mondjuk férfival nem szeretek menni, inkább barátnővel, ő jobb tanácsot tud adni.:)

2011. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek vele, akkor nyavalyog, hogy persze, mert mást elkísér a barátja. Majdnem minden második nap ez van.
2011. márc. 26. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem viselem el. Nagyon feldühít. Egy dolog egyszer kétszer közös ruha vásárlást csinálni amikor szükséges. Az lehet jó. És egy másik, amikor mániákusan kényszeresen vásárol valaki és attól érzi jól magát. Az utóbbi negatív értelemben vett fogyasztó nőket messziről elkerülöm. Ellenkeznek az értékrendemmel. Amúgy is gyakran mosolygok az olyanokon akik márkás cucokkal aggatják tele magukat. Mivel tudom, rendszerint ritkán van mögötte tartalom.(vagyon) Akinek tényleg van pénze az ebben az országban jobban teszi, ha nem mutatja ki ha nem muszály és máshol költ.

Éppen ezért igyekszek olyan nőt választani aki ért a pénzhez, vagy legalább tanítható. Nagyon nehéz mert könnyen rákapnak. :(

2011. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -pandy- válasza:

én elmentem vele vagy kétszer.

valahányszor kinézett valamit ilyesmit mondtam:

"-Jajj de drága!" -mintha egy kis gyerekre mondaná egy öreg mamika.

"Két darab ennyi?"

"Ennyi pénzt tankoltam a múltkor a kocsiba."

"Pont ennyi a vítózdíj."

meg ijesmi.

ha elsőre nem veszi a lapot,majd azzal érvel hogy leégeted meg ilyesmi,de biztos elgondolkodik a dolgon ha az aránézásra simán higgadtan ennyit mondasz "nem volt igazam?"

2011. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -pandy- válasza:

ja!

nem a barátnőddel mentem hanem az asszonnyal amikor még a barátnőm volt.

2011. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!