Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért mondtok ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért mondtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Egyik csaj sem mondja, hogy én vagyok a legszebb bujjál el...nem, mindíg mondjátok, hogy kövér vagyok xy szebb és okosabb...jajj dehogy vagyok szép nézz már rám...miért???
2011. márc. 25. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert szerénynek akarnak tűnni, csak ez egy mérték után k*rva idegesítő.
2011. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1)nincs elég önbizalom

2) ha 1 csaj kijelenti magáról, h saját maga szerint szép, rögtön 1 csomó bunkó pasi ráfogja, h mekkora beképzelt p*csa

2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ezt nem értem,már késő van.
2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
te mit gondolnál egy olyan lányról aki azt mondja h én vagyok a legszebb( még ha az is) akkor is süt le belőle az egoizmus meg az önteltség, és amúgy erre sztem ne várjál értelmes választ, a lányok többsége tisztában van azzal h hogy is néz ki, és az 90% komolyan is gondolja mikor ilyeneket mond szerintem, de én csak magamból indulok ki...:)
2011. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te is szeretsz dicsérő szavakat hallani a külsődről :) a lányoknak kellenek ilyen megerősítések. Mondjuk van, hogy én is elkeseredem és akkor komolyan gondolom ezeket a kijelentéseket, nem csak azért mondom, hogy azt mondja valaki, dehogy is.
2011. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, pontosan, vannak percek mikor egészen jól érzed magad, aztán a következőben tényleg teljen komolyan mondod hogy hülyén nézel ki, és nem azért h valaki rávágja, h "jaj dehogy is :)" és akkor nem lehet neked megmagyarázni h az nem ugy van...
2011. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamivel ki kell provokálni, hogy bókolj.
2011. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tehát nem mondjátok hogy szépek vagytok mert nem akartok nagyképűek lenni és vannak rossz napjaitok amikor komolyan gondoljátok és kellenek a bókoló szavak mert nincs önbizalmatok...oké de legyen egy aranyközépút mert nem szeretjük ha folyton nyávogtok ez nem jó az nem jó...mert idegesítő...de csak megjegyzem...am kösz a válaszokat (kezdem megfejteni a női gondolkodást)
2011. márc. 25. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nekem nagyon sokan mondták, hogy szép vagyok, de vannak olyan napjaim amiko belenézek a tükörbe és csúnyának érzem magam... Akkor érzem szépnek magam amikor boldog vagyok. Én úgy gondolom, hogy az a legnagyobb dicséret, ha egy lánynak egy lány mondja, hogy szép vagy, mert a nők irigyek és féltékenyek, és... ez nagyon ritka, és büszke vagyok arra, hogy nekem ezt lányok mondták...:) fiúktól is kaptam dicséretet, de én még mindig úgy érzem, hogy nem vagyok elég szép, és fogyni is akarok :D (de csak magam miatt akarok fogyni és, hogy magamnak tetszek, és sosem változnék senki miatt!)
2011. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!