Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám tényleg tudja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám tényleg tudja vagy csak mindig ráérez? Elmondjam neki? S: Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja vagyok együtt a barátommal ( 16 vagyok ) és másfél hónap után feküdtem le vele. Én is paráztam hogy korai még de szeretem és ő is engem és így egész más. Már párszor megesett hogy nálunk voltunk, és senki nem volt otthon és úgy csináltuk, de amikor anyám hazaért ( barátommár nem volt nálunk mert sietett a buszához ) akkor rögtön elkezdte h " szerintem ti dugtatok" meg h biztos csináltuk, de a legroszabb ma volt: Anya mondta hogy öt előtt nem lesz itthon mert megy fodrászhoz. Így hazaértünk és épp hogy egy negyed órája csináltuk, teljesen pucéran ugye, a szobámban, nyitott ajtónál, hallom h anyám köszön h hazaért. gyorsan elkezdtünk felöltözni de ugye addig nem mentünk ki nem is tudtunk volna, de azóta azt mondja fölösleges bármit is mondanom tudja h akkor öltöztünk. Beadtam neki egy hihető kis történetet így kicsit abbamaradt a gyanakvása. Most akkor mit csináljak? elmondjam neki?
2011. márc. 25. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Felesleg. úgy is tudja! akkor meg nem mind1?:S

csak egy felesleg beszélgetés:

anya igazad volt dugtunk!

tudom kis lányom !

ok.

van értelme? szerintem semmi

2011. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:D ez legyen az Életedben a legnehezebb kérdés.

Anyám meghalt. Bár elmondtam volna neki MINDENT!


Durva volt, bocsi.

Ha vagytok olyan viszonyban, avasd be az Életedbe, mert kevés annál szebb érzése lehet egy anyának, mint az: gyereke szereti, és megbízik benne, így számít!


:)

Minden jót.

2011. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát sztem igen, mert egyszer tuti ráfog jönni
2011. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vagy már rájött

és tényleg jólfog nem esni

2011. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megérzik az ilyet az anyák :D Velem is így volt...nem mondtam el neki,mikor elvesztettem(16), de addig addig b.szogatott vele, míg kihúzta belőlem... de nem rosszindulatúan,inkább, mint egy kíváncsi barátnő. Nem is haragudott érte meg semmi, tényleg csak kíváncsiskodott :D


21/L

2011. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És most miért olyan nagy dolog, ha tudja...?
2011. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem ha megtudná, akkor letépné a fejem, hogy micsoda lotyó vagyok, még így 18 évesen is :D pedig 1 barátom volt egész életemben, 15 éves korom óta, és azóta is vele vagyunk. biztos tudja azért hogy 3 év távlatából megtörtént a dolog, de ha kimondanám, akkor hatalmas riadalom lenne:D

irigylem anyukádat, akár hiszed, akár nem, tök laza :D

2011. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elmondtam anno anyumnak, először kicsit megijedt, de aztán megértette, hogy attól én még a bolond kicsi lánya maradtam. Manapság már teljesen nyíltan beszélünk a szexuális életemről.
2011. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ixdecske ***** válasza:
kajak megérzik az anyák? nemá... ez kicseszés....
2011. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én anyám azért volt dühös, mert tesóm szexelvonással szórakozott a pasiján. Úgy lehordta...

Amúgy meg kiváncsi volt és örűlt amiért az ő gyereke idáig is eljutott. Kb. olyasmi lehet ez mint amikor a nagyszülőknek az unoka kérdés.

2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!