Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek jártak oda folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek jártak oda folyamatosan a barátai?

Figyelt kérdés

Tegnap új könyvtárba kezdtem el járni.Rengeteg üres szék a hosszú asztaloknál,egyszer csak beül egy fiú velem szemben.Na mondom jó.Másnap megyek, megint beül elém egy fiú,hasonló helyzet,ezen már meg se lepődök,hogy megint lett volna rengeteg hely,de neki ez tetszett meg.

De hogy ennek a fiúnak a barátai 10-15 percenként jöttek és nézték azt is, hogy mit csinálok?? Meg később le is telepedtek a barátai,aaz egyik még az asztalra is ráült.Na az volt az a pont,hogy én úgy döntöttem,megyek!

Mi volt ennek az oka? Ha beszélgetni akarnak, nem lehetne - máshol?


2011. márc. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy nézték mitcsinál szerintem nem ártó szándékkal volt csak egyszerűen te is ott voltál futón megnézték mitcsinálsz. Az meg hogy másnak is tetszik ez a hely arról meg senki nem tehet közterület...
2011. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na elmondom hogy mi volt. Ez egy tipikus fiú viselkedés.

A srácnak tetszettél nagyon, ezért odaült hogy lásson, és esetleg, ha veszi a bátorságot, akkor hozzád szól, de hát nem vette a bátorságot mégsem.

A srác barátai megirigyelték, hogy ő oda mert ülni, ezért el akarták rontani az esélyeit azzal, hogy odamennek ők is, hátha valamelyik megtetszik neked. Elég gyerekes viselkedés, de nagyon jellemző, főleg a szűz fiúkra.

Mivel a srác nem akarta lebuktatni magát, hogy tetszel neki, mert akkor lehet, hogy kinevették volna, így elkezdett jóízűen beszélgetni a barátaival, ami neked nem jött be. Ezzel a barátai elérték hogy a srác már neked nem szimpatikus egyáltalán.

Egész biztos valami ilyesmi lehetett, mert ez nagyon általános eset.

2011. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Amúgy ma meg az volt,hogy még pár barátjuk,akiket eddig nem láttam,elkezdtek mosolyogni rám.Most mit nevetnek? Nem értem,hogy nem-e egyértelmű,hogy felállok,ha nagy a tömeg az asztalnál,vagy min mosolyoghatnak azok,akikhez semmi közöm - de annak a fiúnak a barátai? Most mindenkinek elmesélte vajon,hogy én felálltam?
2011. márc. 24. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne légy gyerek. Az amerikai pitébe is a könyvtárba járnak a srácok, hogy tetszedjenek a csajoknak. Szóval te is nézd azt amelyik bejönne s lássuk mi lesz belőle :))
2011. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!