Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Ex barátnőmmel (17/L)2 évig voltam együtt,de elviselhetetlen volt a hisztijével,féltékenységével és azt mondtam ennyi befejeztük! Teljesen kiölte belőlem a szerelem és szex fogalmát,magam alatt voltam(persze nem azért mert hiányzik) és elterveztem hogy egy darabig nem fogok barátnőt keresni illetve csajozni(kb 2-3 év mire az exemből ki lehet gyógyulni). Nah most 7 hónap telt el azóta és felkeresett egy régi lányismerősöm( 21/L) átjött hozzám és megtörtént a szex,aztán 2 nap múlva megint átjött és megint volt szex nem is kevésszer...Most ugy lett betervezve hogy megint átjön 2-3 nap mulva és gondolom megint lesz szex....Ezt nem értem mit akarhat tőlem,párkapcsolat vagy esetleg szex nemtudom. De amugy nekem most olyan nyomott a hangulatom nincs kedvem csajozni.Tehát mit csináljak ezzel a lánnyal? És egyáltalán ő mit akar tőlem? csak szex? vagy párkapcsolat is? segítsetek!


18/F


2011. márc. 23. 19:45
 1/2 anonim válasza:
legegyszerűbb ha megkérdezed tőle
2011. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vikotrot ***** válasza:
Nemmindegy, hogy hogy.Kérdezd meg, hogy valamelyik nap suli(gondolom egyetemista vagy) után van e kedve 1 órát veled tölteni a városban. Ha igen, akkor többet is akar tőled.
2011. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!