Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Barátnője van.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnője van.

Figyelt kérdés
Van egy fiú ismerősöm akivel nagyon jó eltudok beszélgetni , de eddig csak neten beszéltünk. Hívott már olyan helyekre ahol ő is ott van , meg még többen akiket nem ismerek.Szokott bókolni is és érdeklődni. Nekem egyre jobban tetszik, de nem szeretnék semmi olyat tenni , mert barátnője van , igaz nem szokott róla beszélni , de én tudom és nem szeretném szétszedni őket. Nem tudom mit tegyek , nem volt még olyan akivel ilyen jól eltudtam volna beszélgetni mégha csak neten is. Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? Ismerjem meg jobban és várjam hogy szakítsanak? Mi van ha nem szakítanak? Vagy inkább felejtsem el? De hogyan? Lehetünk csak barátok?
2011. márc. 20. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. :S Nekem a srác most az eggyik legjobb barátom. Nagyon nehéz volt csak annak tekinteni őt,de egy idő után már ment. És a gyerek az o.társam,szinte mindig ketten megyünk haza,ölelget,puszilgat,és a barátnőjét pedig imádom,szóval eszem ágában sincs szétszedni őket. :) Szerintem ismerd meg jobban,és majd kialakul. Lehet hogy szakít vele miattad,velem is ez volt.

16L

2011. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mutass neki valamit, amit a barátnője nem tud.
2011. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy te úgy érzed, hogy kicsit messzire megy veled, ahhoz képest, hogy barátnője van. Majd meglátod, hogy mit reagál, és az alapján lehet lépni.
2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!