Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nem merem megmondani neki. Mit csináljak? Nem merem. De miért?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves Lány vagyok . Tetszik egy srác , majdnem 6 évvel idősebb,mint én . Nem merem neki meg mondani... A barátaim noszogatnak , hogy csak mondjam el de nem könnyű.Eddig nem is próbálkoztam vele... Aki tud valami hasznosat az írjon. Köszi
2011. márc. 20. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátok vagytok, vagy milyen a viszonyotok? Érzed a kölcsönös vonzalmat azért? Én megmondanám neki. Azért nem mered, mert a korkülönbség miatt félsz.

Ne ess abba a hibába, hogy húzod amíg csak bírod, és véletlen mástól tudja meg.. Nálunk is ez volt a gond, én kicsit fiatalabb voltam tőled, mikor ez kiderült, két hónapra rá összejöttünk, most pedig 4éve vagyunk együtt :)

2011. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem még ne mond meg inkább utalj,célozgass rá és ha veszi a lapot meg te is ugy látod h bejössz neki akk mond ell!!
2011. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló: hát a kpcsolatunkról így nem tudok semmit , nem vagyunk ellenségeg de szerintem barátok se vagy nem tudom :S

Második válaszoló: de mégis hogyan célozgassak ????


de szerintem van barátnője is :S úgyhogy erről ennyit... =(

2011. márc. 22. 07:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudakold meg tőle, ha kell, akkor kezdjetek el közösségi portálon, vagy msnen beszélgetni. Ott úgyis könnyebb megkérni találkára. Küzdj érte egy minit is, ha tetszik, és igazán akarsz tőle valamit!!! :) ha gondolod, írj privátot, talán tudok ott is segíteni :)
2011. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!