Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várnátok egy lányra/fiúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok egy lányra/fiúra 3éven keresztül?

Figyelt kérdés

ez a lány/fiú neked a legfontosabb,és imádod. !


ha igen,miért?

ha nem,miért?


2011. márc. 20. 09:05
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:

Hogy értve?

Ha már együtt voltunk igen, ha meg nem nem hiszem... de nem tudom h mire érted... sex-re vagy csak úgy :)

2011. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy,hogy még nem vagytok együtt
2011. márc. 20. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
elképzelhető! ha úgy vesszük már csak 1 év van hátra, már kettő eltelt. miért ne lehetne akár 3 is?! ez azért nagyon szélsőséges eset, de igen várnék.
2011. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vártam és nem 3-évet hanem sokkal többet! Nálam összejött,de a mostani fiatalok között nemhiszem hogy összejön,nagyon kevés az esélye mert nem bírnak semennyit sem várni semmire sem. 34F
2011. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az egyik ismerősöm /lány/ "várt" egy pasira három évet.Vagyis inkább a pénzére!

A srác kapcsolatban volt, együtt élt a lánnyal, aztán addig addig harcolt ez a liba, amíg a szeretője lett a pasinak egy éven keresztül, de két évig nem kellett a pasinak, majd egy év után megkérette a kezét és már házasok!

A srác egy tutyimutyi amúgy, orránál fogva vezeti a lány, nem szerelmes és nem is boldog, de megérdemli !!!:)


ezt csak azért írtam le, mert pl ilyen szituban nem várnék , max pár hónapot,... míg a srác ha érdeklem és már nem jó a kapcsolata az aktuális partnerrel ,.... akkor úgymond ez idő alatt rendezi az életét . Ha úgy kell rá várni, hogy közben van vkije, akkor nem is akar engem , és én kizárt, nem tudnék bele rondítani más kapcsolatába, akármennyire szerelmes vagyok ! Ha ő is szerelmes belém, akkor lép, nem kell három év, ha nem nem lép, nincs miről beszélni, nem ?:D


Nem is tudom, három évet talán úgy várnék egy pasira, ha a munkája miatt mondjuk külföldre kényszerülne menni, de ha szerelmes lennék mennék utána :D

2011. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer megcsináltam már, hogy vártam egy lányra pontosan ennyit, de soha többé! Nem jött végül össze, én pedig három évet elvesztegettem, az életemből.Nagy marhaság volt.
2011. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy éve várok egy fiúra, képtelen vagyok elfelejteni, miatta szakítottam az előző barátommal, mert nem tudtam vele együtt lenni, úgy hogy mást szeretek. Tudom, hogy nem éri meg, de nem tudom mással elképzelni magam, csak vele. Neki barátnője van. :(
2011. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen várnék. Vagyis vártam már, de nem lett belőle semmi. Bár lehet én rontottam el valamit.
2011. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!