Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen fiút választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiút választanátok?

Figyelt kérdés

1. Külsőre álompasi, de bunkó, sík hülye, és semmiről se lehet vele beszélgetni.

2. Csúnya, de intelligens, kedves, megértő, humoros.

Tegyük fel, h olyan nem lehet, aki kívül-belül megfelel :)


2011. márc. 20. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben lányok közül válogatnék.
2011. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2. A belsőnél nincsen fontosabb.
2011. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csúnya az nagyon relatív fogalom, mert lehet neked baromi ronda, nekem pedig tökéletes. Tehát most így , hogy csúnya...... nem tudom.

De akkor 2.

2011. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindegyik a 2 fogja mondani de a való életben le se szarnak.

Egy csaj csak akkkor szeret ha bunkó vagy vele és számára elérhetetlen na meg tökéletes.

Az hogy megértő vagy meg kedves az unalmas nekik de a csunyaságodat kiválthatod pénzel! Ha az van akkor bejössz mindegyiknek.

2011. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen 7:52-nek igaza van, még akkor is, ha valószínűleg azért írta, mert belül mélyen sértve érzi magát.
2011. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindegy csak vastag f.-a legyen.
2011. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1,5-t választanám :)
2011. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
offolok egy kicsit! szerintem a másodikra fog jönni a több szavazat, pusztán álszentségből! a való életben először nem látszik a pasin, hogy bunkó csak az hogy álompasi. az elején úgy is azt fogja mondani amit a lány hallani akar, a hülyeségre pedig ott van a való világos Jerzy, nála hülyébb pali kevés van mégse nehéz neki barátnőt találni.
2011. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is tom, h a valóságban senki se választaná a 2.-at, csak kíváncsi voltam, hány őszinte lány van az oldalon. Azért szerencsére nem mindenki azt írta :)
2011. márc. 20. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:

-____-

Látom vasárnap reggel jó hamar kezditek a hőbörgést. Bakker, annyira unalmasok vagytok itt az álszentes dumátokkal, de komolyan, ha ennyire szar nektek, miért nem lövitek tarkón magatok?? Kinek van rátok szüksége, úgy mégis? Naponta hússzor azt kell olvasni, hogy sírtok, mint valami kisbabák, hogy a csúnagonoszrossz lányok csak a bunkó, kötsög, hülye srácokat akarják, de ti, kedves, okos, aranyos, intelligens, világjóságaival nem foglalkoznak, mert csúnyák vagytok, és jáj-jáj-jáj. De pénzzel esetleg lehetne ugye egyensúlyozni, mert a lányok a gonoszságuk mellé még pénzéhesek is, és remek kis inkvizíciókat tartotok naponta többször is, amiben a lányokat szidjátok. Csak sajnos ahhoz sincs elég eszetek, hogy észrevegyétek, mi is a valódi probléma, se ahhoz, hogy azt észrevegyétek, hogy már 3247891461412412415612362 kérdés született a témában. De neeeem, fel kell rakni még egyet, mert sokkal könnyebb bűnbakot keresni, mint beismerni, hogy seggek vagytok. A férfi nem szégyenei...

SZÁNALMAS!

2011. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!