Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, (főleg fősulin)?

Figyelt kérdés
Hol kezdjem, 21 éves egyetemista srác vagyok. És hát nem tudom nem nagyon megy nekem ez az ismerkedés a lányokkal. Egyszerűen ott vannak többen akkor már kész... vagy ha egyedül akkor meg megint... buliba nem járok az nem az én világom, és csak ezért nem változok meg. Az utolsó lány akivel beszéltem ő is csak azt mondja pozitívan csalódott bennem, meg rendes vagyok blablabla, de amikor el akartam hívni bezzeg nem jött. Csúnya se vagyok, de egyszerűen nincs önbizalmam, pedig nem egy ember mondta már hogy pedig nincs miért... Vannak hullám völgyek meg hegyek, de én most a völgy legmélyén csücsülök, ennél lejjebb már nincs is. Nagyon magam alatt vagyok most :( Haverom azt mondta azért mert a szerelmet keresem, holott simán csak azt kéne csinálnom hogy egyik csaj a másik után, és igen igaza van...de én nem ilyen vagyok. Nekem "ő" kell és nem csak arra, hogy egyszer megdugjam aztán csá...
2011. márc. 19. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

nagyon megfogott ez a történet és őszintén szólva , nem tudok tanácsot adni, csak meg szerettem volna mondani Neked, hogy nagyon jó embernek tűnsz és nagyon nagyon nagyon jó pont, hogy nem úgy bánsz a lányokkal és nem úgy beszélsz róluk mint egy eldobható szexuális segédeszközről. Azt hiszem, le kéne küzdened a félelmed, és csak bátrabbnak lenni, hiszen nem minden lányban kell a lehetőséget keresni,csak EGY lesz az, aki meg fogja változtatni az egész életed és (ez nem vicc, nem hülyeség) lehet, hogy akkor jön amikor nem is számítasz rá, és először fel sem fogod ismerni őt.

2011. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. ne interneten ismerkedj (msn)

2. senki nem fog helyetted odamenni a lányhoz, senkit nem érdekel főiskolán az hogy ki vagy és miért mész lassú léptekkel a lány felé

3. azt se tudja ki vagy, rosszabbik esetben leszarja a fejed, kerüli a szemkontaktusod, nem szól vissza, mert nem érdekled

4. a csajokat nem érdeklik a határozatlan, puhány, önértékelési zavaros, önbizalom hiányos, csendes, esetleg magatartás zavaros, beszari pasik.

Nekik olyan fiú kell, akik helyesek, van beszélőkéjük, határozottan a lány tudtára adják, hogy szimpatikusak, és NEM barátkozni akarnak! Az se ártana, ha buliban ismerkedsz, mert minden valamire való lánynak vannak ismerősei, akik szintén lányok és szeretnek szórakozni, így hát azoknak van esélyük, akik a buliban leszólítják őket táncolni ....csakhogy az nem te leszel.

Összegzés: rossz csajoknál próbálkozol, neked egy szolid, tapasztalatlan, nem túl csinos lány kell.


21/F

2011. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok mint te. Nálam is vannak hullámvölgyek, de rájöttem hogy felesleges ezen görcsölni. Mostanában igyekszem többet kimozdulni, minden lehetőséggel élek, új embereket ismerek meg. Aztán valami csak lesz.

Egyébként én is úgy vagyok mint te, haverom azt tanácsolta hogy menjek bulizni, aztán szedjek össze egy csajt. De nem érti meg hogy nem kefélni akarok, hanem egy társat, kapcsolatot.

21F

2011. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szija,

Először is nagyon becsülendő,hogy így gondolkodsz,sajnos az ilyen ma már nagyon ritka. Mozdulj ki egy kicsit többet, és merj nyitni a csajok felé.(Szerintem ez srácként könnyebb lehet,mint nekem, én még sem szólíthatom le a srácokat,ergó Te előnnyel indulsz;) ) Aki normális ezt úgyis értékelni fogja, a többságnek igenis egy normális hosszútávú kapcsolat kell!:)

Remélem sikerül és összejön!

19/L

2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!