Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek az izmos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek az izmos vagy a vézna fiúk jönnek be? :D

Figyelt kérdés

Vagy esetleg a ducibbak?


Légyszi korral írjatok:)


A válaszokat előrre is köszi!


2011. márc. 17. 12:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ezek után büszke leszek az alkatomra nem vagyok az az izom pacsirta de nem is vagyok hájas egy kicsit mindkettő 16F
2011. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

ma 22:59

Röhöghetsz, de nem értem miért fáj neked valaki ízlése, akit nem is ismersz. Tőlem függetlenül még a lányok 95%-a az izmokra bukik, megnyugtatlak.

2011. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező barom!


Te nyomorék! Ha az egyik véglet vézna, akkor a másik véglet dagadék! (nem pedig duci (bụzi))


Egyébként tudatlan vagy, ha ilyet kérdezel. A lányoknak pont az kell, hogy a fiú kigyúrt, izmos legyen. Ha ez nem teljesül akkor a dagadtat is elviselik. De ha egy fiú vékony, akkor soha nincs esélye a lányoknál. Talán csak a prostiknál, mert nekik a pénz is elég.

2011. márc. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Ixdecske ***** válasza:
Az utolsónak nincs igaza nekem a barátom vékony nem sek izma van és énimádom
2011. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Ixdecske ***** válasza:
15L
2011. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik,nem értem mért akarják itt megmondani egyesek,hogy mi igaz ebből és mi nem. Nem kell általánosítani,jó lenne ha elfogadnátok mindenkinek a véleményét. Nehogy már ti jobban tudjátok,hogy mi tetszik nekem meg a többi válaszolónak...ha ti nem ilyenek vagytok...hát ez van!

(ez elsősorban azoknak a ?fiúknak? szól,akik nem bírják felfogni,hogy igenis a duci meg a vézna pasik is bejönnek valakinek)

2011. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

17:04


Kijavítom a gépelési hibád. Ezt írtad:

"igenis a duci meg a vézna pasik is"


Ezt akartad írni:

...igenis a dagadt meg a vékony pasik is...

2011. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Jarvis válasza:

Amit most leírok, azon besírsz!


170 cm magas vagyok, és 21 éves koromig 70 kiló voltam, de addig nem sok barátnővel dicsekedhettem. Mióta leszoktam a cigiről meghíztam. Magam is meglepődtem, hogy onnantól kezdve ha nem is buktak rám a lányok annyira, mégis több barátnőm volt, mint vékonyan, és szinte semmit sem változtam természetileg. 27/F

2012. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!