Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyelves csókot adni jól? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toller kérdése:

Nyelves csókot adni jól? Ez fontos

Figyelt kérdés
ha át dugom a nyelvemet a szájába akkor elkezdjem forgatni a nyelve körül jobbra?
2011. márc. 15. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Wáá csókolózhoz tanácsot adni elég nehéz :) Én csak annyit tudok neked javasolni hogy ne parázz, menni fog magától is és biztos hogy jó lesz. :)
2011. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

első csók?:))

hát.. adj finom puszikat a nyelvére.. de nem jó ha össze vissza forgatod a nyelvedet :) egyébként néha 'megállhattok pihenni' amikor csak finom szájrapuszik mennek... és utána megint igazi nyelves.

de tényleg ne parázz, nekem sem mondta el senki,hogy mit és hogyan, sőt nem is készültem rá, tök spontán volt :D


14L

2011. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én se tudnék sok tanácsot adni neked. 14/L vagyok körülbelül 3hónapja volt meg az első csókom és azt éreztem amikor közeledett a fiú hogy tuti hogy elrontom, és az volt bennem hogy no para nem szabad paráznom és végig azt hajtogatni magamba hogy biztosan elrontom. Megpróbáltam arra gondolni hogy életem nagy szerelmétől kapom meg az első csókomat és ennek jól kell elsülnie, becsuktam a szemem ellazultam és csak jött magától. Hidd el ha megtörténik akkor egyszerűen csak fogod tudni hogy mit kell csinálnod.
2011. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nemtom...

Én így smárolok, (körkörös mozgás), és eddig egyik csajom se panaszkodott...

Mindenkinek bejött.

SZal ízlések és pofonok.

19/F

2011. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen, mint ahogyan a 3. mondta. mondjuk, engem teljesen váratlanul ért, mert moziztunk, és azt hittem,hogy súg valamit, de pont nem ;) de ez olyan ösztönös dolog. tudni fogod :))

2.válaszoló

2011. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a pasi hogy csókol, mert ahhoz is kell igazodni valamennyire. Kérd majd az ő tanácsát, hidd el, nem ciki. Előző barátnőmet pl. én tanítottam meg csókolózni. :)
2011. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én szeretem ha az ajkával végigsimítja a nyelvem, meg ha külön külön az ajkaimat csókolgatja vagy harapdálja... de amúgy az előzőek is elmondták hogy nem kell parázni, mert jönni fog az magától. ha valami olyat csinál a partnered ami neked nagyon tetszett akkor csináld te is azt mert ha neked jó akkor biztos neked is
2011. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hunyd be a szemed, lazulj el, és elvezd. =D Ne foglalkozz a technikával, biztos vagyok benne, hogy összehozzátok. =)
2011. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
thank you köszz a sokk tippet!
2011. márc. 16. 15:05
 10/11 A kérdező kommentje:
de akkor a nyelve körül kell nem?és meddig dugjam át a nyelvemet?
2011. márc. 16. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!