Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha válaszolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha válaszolok és?

Figyelt kérdés
Hogyha itt válaszolok valamit, nem a szexel kapcsolatban, hanem tanács a párkapcsolatokhoz, meg ilyesmik, és odaírom a válaszom végére hogy 14éves vagyok, senki nem vesz komolyan? Ez az évszám csak egy adat, a dolgokat ennyi idősen is átláthatom, és lehetek értelmes. Miért van ez az előítélet?
2011. márc. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert hiába látsz át valamit logikusan, ha egyszer ez egy nem logikus téma, melyben nincs érdemi tapasztalatod.
2011. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mert egy 14 évesnek nem biztos hogy annyi tapasztalata van...

nos 14 évesen, és előtte is mindig azthittem hogy énnekem annyi tapasztalatomban van ..úgy mindenben.. aztán folyamatosan jövök rá mindenre "újra", mindent más szemmel kezdek nézni... és ebből így gondolják hogy 14 évesen nem lehet annyi tapasztalata, olyan gondolata amivel az illető ér is valamit...

éértem?

2011. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tapasztalatról beszélek, hanem mondjuk ha tanácsot adok, az akkor most feltétlenül rossz kell legyen? Mert ha nem írom oda a korom akkor mondják hogy igaza van és én is így látom meg ilyesmi...
2011. márc. 15. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, hogy 14 évesen valaki megfelelő tapasztalattal és komolysággal rendelkezzen. Ez alól te sem vagy kivétel, hidd el. Én is csak most, a 30-hoz közeledve látom, hogy 20 évesen még milyen kis naiv és buta voltam, pedig már tizenévesen is érettnek tartottam magam. És ki tudja, hogy mi lesz 10 év múlva...


Jelenleg a számodra az az egyetlen ésszerű megoldás, hogy nem írod oda az életkorodat, ha nem muszáj.

2011. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor ne írd oda a korod. nézd. a 14 évesek még nem tapasztaltak. és átlagosan egy 14 éves lánynak alig van bármiféle élettapasztalata. se drogok, se cigaretta, se szex se hasonlók. legalábbis normális esetben nincs. ezáltal nem tudja mit beszél, vagy nincs rálátása a dolgokra.

Abban igazad van, hogy a kor csak egy szám és a lelki fejlettsége mindenkinek más, de azt is vedd figyelembe, hogy fizikailag 14 éves vagy. És a korodnak megfelelően még nem vesznek komolyan.

Ha ez téged esetleg zavar ne írd oda hány éves vagy :)

L/19

2011. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor is igaz amit mondtam, ha fiú vagy. de mivel lány vagyok, ezáltal elsősorban a lányokról tudok nyilatkozni.

18:05

L/19

2011. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

" és átlagosan egy 14 éves lánynak alig van bármiféle élettapasztalata. se drogok, se cigaretta, se szex se hasonlók."


Gratulálok. Ha nálad ez jelenti az élettapasztalatot, akkor még neked is van bőven mit fejlődni.

2011. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne írd oda...
2011. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!