Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet még valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Van 1 srác, akit egy táborban ismertem meg. Nagyon aranyos volt, sokat lógtunk együtt, de konkrétan nem volt semmi, de elég sokan azt hitték, hogy járunk. Aztán elkezdődött a suli, minden megváltozott. Távolságtartó lett és olyan fura. Majd msn-en nagyon csúnyán összevesztünk. Mindent egymáshoz vágtunk, ő még azt is mondta, hogy nem tetszettem neki, csak szórakozott. Azóta nem is nagyon beszéltünk, bár az utóbbi időben egyre többet. véletlen kézérintések, összenézések, pont mint a táborban. De az igazság az, hogy ezt elég sok lánnyal csinálja.

Nem tudom, még talán lehet köztünk valami?

16/L


2011. márc. 15. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitudja, lehet. de hidd el nem ajánlatos, ha más lánnyal is ezt csinálja, akkor szerintem komolytalan, és flörtölős. Aki így beszél egy lánnyal, és így viselkedik vele, hidd el, nem érdemli meg a szerelmedet. Addig a jó, mig csak testzik neked.
2011. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek után ne akard hogy legyen belőle valami,nem lenne az igazi.A táborban csak egy lehetséges és esetleges kapcsolat villant fel mint egy délibáb,de amint "ezt elég sok lánnyal csinálja" bizonyítja más lányok is éppúgy esélyesek lennének mint te.Az igazi szerelem mindenkit kizár,és csak téged hagy meg.
2011. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2011. márc. 15. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos volt....végre egy ellenpélda arra, hogy a "nagyon aranyos" nem minden estben jelenti azt, hogy= nem vagy az estem.


kérdésedre válaszom: igen lehet köztetek még bármi..

2011. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!