Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok a menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok a menstruáció közeledtével, alatt milyen tünetek jelentkeznek?

Figyelt kérdés
a barátnőmnek most a napokban kell megjönnie, de nem pontos, van h 5-6 napot is csúszik. Gyomor görcsök, törnek rá, meg tegnap azt mondta olyan hányinger féle érzése is volt, nem volt jól. Mondta h nála elég erős tünetekkel jár. Nálatok? Van valakinek hasonló..?
2011. márc. 15. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más a helyzet, akad olyan, aki meg sem érzi.

Én olyankor bunkó vagyok, érzékenyebb, émelygés, hasi görcsök, sokkal többet eszek, meg a bőrömön is több a pattanás (nem vicc) :D... ha ciki ha nem.

Ha nincs okotok az aggódásra akkor biztosan megjön neki. Ha van, akkor vegyetek terhességi tesztet, amíg nem késő.

2011. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a mellem szokott fájni előtte 1-2 nappal
2011. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy őszinte legyek 6 napja csináltuk gumi nélkül kicsit, és ma kellene megjönnie naptár szerint, de neki nincs beállítva, van h 5 napot is késik. Teszt még korai sztem.
2011. márc. 15. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a teszt korai. Ha nem jön meg neki, akkor aktustó számítva két hét után teszt.

Egyébként ha teherbe esett volna, akkor sem lennének még tünetei, szóval valószínűleg inkább menzesz lesz.

De nem kellene ilyennel szórakozni. Tudod, addig jár a korsó a kútra...

Attól, hogy egyszer szerencsétek van, következő alkalommal még összejöhet. Szóval ez a gumi nélkül betologatós felejtős, ha nem akartok pelenkázni, vagy nem akar a lány abortuszra menni.

Legyen már eszetek, egy gyerek életével szórakoztok!

2011. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont most tanultuk bioszból a terhességet és a menstruációról is volt. A tanárnő azt mondta, hogy a legtöbb nő onnan veszi észre, hogy terhes, hogy kimarad a menstruációja. Utána jelentkeznek a hányinger és egyéb ilyen tünetek.

Legközelebb pedig mindenképpen védekezzetek!



A menstruáció előtti napokban több pattanás jelenik meg az arcomon (sőt, alapvetően nem pattanásos, csak ilyenkor van néhány). Többet eszek, de csak bizonyos ételekből (van amikor inkább édeset, van amikor inkább sósat kívánok). Amikor megjön és ha nagyon görcsölök, akkor viszont alig eszek valamennyit. Ilyenkor sokkal könnyebben felhúzom magam, feszült és ingerült vagyok, könnyű megbántani.

Élmény lehet ilyenkor a társaságomban lenni:/ :D

15/L

2011. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én olyankor idegbeteg szoktam lenni :DD:D
2011. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak többet eszek előtte, és néhány pattanással több van az arcomon -.-

Mikor megjön szinte észre sem veszem, csak néha görcsöl hasam. Van hogy erősebben, van hogy gyengébben. Szerencsésnek tartom magam emiatt, a környezetemben élők mindíg szenvednek a különböző panaszoktól, szerintem az enyém még elviselhető.

2011. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!