Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretem őt ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem őt ennyire?

Figyelt kérdés

Éjjel vele álmodom, várom, hogy feljöjjön MSNre de nem merek neki írni, ha találkozunk alig merek beszélni vele mert minden percben félek, hogy kibököm: szeretlek

Annyira nehéz


2011. márc. 14. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok :/
2011. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó énis igy vagyok, és én a fiúnak azt mondtam hogy jobban Imádom mint a saját magamat és meghalnék érte vagy odaadnám másnak az életem csakhogy neki ne legyen semmi baja, és sajnos nem mertem neki megmondani hogy szerelmes vagyok belé de annyit mondtam hogy nagyon de nagyon szeretem. De mostanába közelettem hozzá, ráadásul osztály társam is, és 3napja megis kérdezte hogy nem-e lenne pusz ia köszönésünk, én természetesen egyből bele mentem, utánna másnap már cicámnak meg sziwemnek szólított nyakamra adott puszit, szünetekbe ölelkezünk már mint valami szerelmespár és ő minden nap egyre közelebb húz magához. Pont tegnap mondta hogy miattam szakított barátnőjével mert kibeszélt engem és a fiúnak nem tetszett és annyit mondott nekem, hogy nem érdekli őt már a csaj mert engem jobban szeret. Szerintem az nem lenne baj ha lassan közeledné hozzá, mond neki egyik nap hogy mint barát sokat jelent neked és minden nap egyre több mindennek utalhatsz arra hogy már nemcsak barátként tetszik. És ez végett hogy én léptem lehet hogy nemsokára össze is jövök a pasival. Hidd el próbálj lazítani és beszélgessetek az érzéseitekről, nem kell egyből mindent kitálalnod neki, az emberek szeretik ha egy csaj/pasi mindig titokzatos is egy kicsit. Sok sikert. Ésha valamit tudni szeretnél még segítek örömmel, csak irjál ide és igérem minden nap fellépek ha van kérdésed segítek. Ám a nemed ha leirod és életkorod úgy jobban tudok viszonyulni.
2011. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Először is gratulálok. írj privit légy szives, inkább ott beszéljük meg ezeket. Megírhatnád benne a korod, fiú korát stb. természetesen a válaszban én is megírom:)
2011. márc. 15. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!