Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos pasik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos pasik nektek egy lány súlya?

Figyelt kérdés

nem a sértő hozzászólásokra vagyok kíváncsi...

én 17/L és 171 centi és 90 kg

tudom h ez sok és legalább 20-30 kg le kell fogyni... nincs akarat erőm.. de sztem csinos vagyok nem rakom ki a nagy hasam és nem hordok miniszoknyát...


2011. márc. 14. 20:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
találtam már nem is keveset de nekem nem tetszenek pedig mások szerint jó pasik de ezek szerint nekem hülye ízlésem van
2011. márc. 14. 20:52
 12/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok disznó... és attól h nem 51kilós vagyok nem kell összejönnöm egy számomra csúnya pasival...
2011. márc. 14. 21:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez a válogatás úgy szokott működni a lányoknál, hogy a csúnyábbak szép fiúkra buknak. A szép lányoknál meg a csúnyább fiúkra, így van kiegyensúlyozva a világ.
2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem tudom megérteni h mért kell összefüggni a duciság a csúnyasággal... attól h duci vagyok lehet még szép arcom...
2011. márc. 14. 21:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Én most nem pont a duciságra értettem a csúnyaságot, ha nagyon sértő voltam. Nálam kifejezeten nem a külső számít egy lányban, hanem belső. Lehetsz 100 kg is, ha benned meglátom azt a szépséget amit kell, de ha elszúrod akkor vége mindennek.
2011. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ja jó oké csak nem szeretem mikor sértő megjegyzéseket tesznek de ebbe a csúnyáknak szép kell a szépnek csúnya kell ebbe vmi van ha így az ismeretségi körömet nézem
2011. márc. 14. 21:36
 17/17 anonim ***** válasza:

két szabályom van

1. Ne legyen kövér

2. Ne legyen nehezebb nálam (77kg vagyok és 180cm magas)

A többi nem érdekel

21F

2011. márc. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!