Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért ígéritek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért ígéritek meg egy nőnek hogy majd keresitek, és utána mégsem?

Figyelt kérdés
Rengeteg pasi égre-földre esküdözik, hogy keresni fog, elkéri minden elérhetőséged, aztán meg semmi. Én is, meg sok ismerősöm tapasztalta ezt. Nem lenne egyszerűbb inkább semmit sem mondani? Vagy hogyvan ez?
2011. márc. 14. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem,ez olyan,hogy "olyan cuki,édes fiú vagy,de legyünk csak barátok" duma férfi változata:)
2011. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van. Sok nő csinálja meg ugyanezt a férfiakkal. Ha érthető magyarázatra vársz, inkább a barátnőidet kérdezd, miért csinálják ők ugyanezt ellenkező esetben. Mi, férfiak valószínűleg úgysem tudnánk olyan kielégítő választ adni.
2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: én nem értek teljesen egyet veled, mert akkor legalább közli a nő, hogy nem lesz párkapcsolat. De ha azt ígéri egy férfi, hogy keresi a nőt, akkor teljesen kétségek közt hagyja, hogy akkor akar e valamit vagy sem, stb.
2011. márc. 14. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tettél már fel hasonló kérdést? ( ha nem bocs)

Ha igen, akkor ezek szerint még mindig nem jelentkezett a fiatalúr az elküldött sms ellenére sem? Jól elcseszhette a hétvégéd!

2011. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majd találkozhatunk de most ezért meg azért nem érek rá, ilyen-olyan programom van, lehet hogy majd... stb férfi változata.


Mindkét félnek sokkal egyszerűbb lenne egy szimpla NEM. de erre sajna hiába várunk

2011. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20:38,nem az akire gondolsz,nem én vagyok a kérdező :D
2011. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoloj bele, ha te melyik pasinak mennél bele a játékaiba? Annak , aki azt mondja mennyire bejössz neki, milyen szép vagy....és a végén közli , hogy majd hív? ... Vagy aki csak megd@g és utána még annyit sem mond hogy "majd hívlak"?? :/ persze lehet , hogy még nem történt semmi, akkor viszont egyszerűen fél megmondani az igazat. Ez szemétség,mert tényleg kétségek között hagy minket. De ilyenek a pasik. Amúgy én is úgy vélem hogy ennek van csaj változata. :D de viszont a lányok szerintem 99%-ban félelemből és sajnálatból mondják, hogy "legyünk csak barátok", a pasiknak viszont elég nagy százaléka csak TAPLÓ!!
2011. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért mondják mert így könnyeb lerázni téged és a dugást ugyanúgy megkapják :)
2011. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!