Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék ezen túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék ezen túl?

Figyelt kérdés

Pár hete szakítottunk... Azóta úgy érzem,nincs értelme az életemnek,üres vagyok legbelül,és semmi kedvem nincs semmihez.. egyszerűen csak sodródok az eseményekkel,és nem érdekel semmi. Ráadásul a gyenge lelki állapotomnak köszönhetően állandóan megtámad mindenféle betegség,40 fokos lázam van,a fejem majd' szét robban,a gyomrom kavarog... Mindössze csak egy ölelést szeretnék.. De ezt nincs aki megadja..


Ötletek,mit tehetnék?


2011. márc. 13. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szakítottatok,akkor nem ő volt életed szerelme,szóval nem érdemes sokáig keseregned.Szerintem gondold végig,hogy miért NEM volt jó ez a kapcsolat,ez a partner stb.,mert ebből sokat lehet tanulni,és legközelebb nem fogod ugyan azokat a hibákat elkövetni.Meg könnyebb elfelejteni,ha a rossz dolgait is szem előtt tartod.
2011. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem keseregnék,ha tehetném. Egyszerűen ő volt az,aki értelmet adott az életemnek,aki élettel töltött meg. De a távozásával "visszavette",amit adott.
2011. márc. 13. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező el kell sajnos,hogy keserítselek...

Erre konkrétan nincs olyan gyógyír ami hipp-hopp hol volt hol nem volt elfelejteti veled minden szomorúságod,búbánatod...Ha 20 éven aluli vagy az a tanácsom,hogy fiatal vagy...élvezd az életet...a fiúk csak jönnek mennek...sajnos semmi nem szól örökre:)

Én is figyelmedbe ajánlom,h gondolkozz el ezen a kapcsolaton,h mit csináltál rosszul és mit nem...mert ennek következtében a következő kapcsolataidban biztos alapot tud nyújtani neked,h mit csináltál rosszul...

Másik megoldás pedig lehet,hogy most nem hiszel nekem,de az idő hidd el mindent begyógyít...pláne ha az életedbe jön egy helyes legény arról meg ne is beszéljünk :)

Ne sírj mert vége lett!!!

Örülj és mosolyogj,h ezeknek a dolgoknak részese tudtál lenni:D

2011. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is voltam így, mikor dobott a pasim... Nekem akkor az segített, hogy pont rámírt msn-en egy régi barát, akivel már vagy fél éve nem beszéltem. Elmeséltem neki, hogy mi van, és amiket erre mondott, azok valahogy helyrehoztak. Előtte mondhatott nekem bárki bármit, nem ért semmit. Hozzáteszem, sráccal beszéltem. Lehet neked is jót tenne, ha egy téged jól ismerő, hozzád közel álló, ellenkező nemű emberrel beszélnéd meg a dolgot. Aki nem azt ismétli, amit te elmondtál neki, hanem helyretesz lelkileg, akár úgy is, hogy rávilágít a saját hibáidra is.

De erre igazából nincs biztos recept, leszámítva az időt.

2011. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!