Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon sokat jelent/jelentett nekem. Most már viszont el kell felejtenem. Hogyan?

Figyelt kérdés
Ne linkeljetek. A keresőben kerestem, h "hogyan felejthetném el?" de az ottani kérdéseket nők írták és az azért nem ugyanaz.
2009. febr. 20. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Pár tippet várnék, ami segít abban, h könnyebben elfelejtsem.
2009. febr. 20. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a válasz szólj nekem is. :-)
2009. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik lányt, aki elfeledteti veled. Most én is épp felejteni próbálok, dehát ugye nem olyan könnyű :(( Kitartás!
2009. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez jó ötlet. Csak előfordulhat, hogy elkezdesz annak a lánynak a "hasonmásaival" járni, szal mindenben azt a lányt fogod keresni. És nagy valószínűséggel így lesz, és nem tudom hogy te hogyan fogod viselni. van egy ismerősöm, aki nagyon rosszul viselte.. mindegy.. de úgy igazából nem lesz túl könnyű megtenni:S de nem is te fogod megtenni.. idővel elfelejted, egyszer csak azt veszed észre: jéé, már nem is szeretem. kitartás
2009. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:)
2009. febr. 22. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!