Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami oka annak, hogy elfordult, mikor meglatott?

Figyelt kérdés
Elmondta nekem egy csaj, hogy tetszek, en nem mondtam ra neki semmit. Eddig mindig kedves volt velem, de most lattam az iskolaba a folyoson es kinezett az ablakon; ahogy kijottem az ajton, rogton ramnezett, intettem neki, de o nem intett vissza,visszafordult rogton, es nezett tovabb ki az ablakon. Egyebkent mar tobb, mint 4 honap telt el azota, hogy elmondta, hogy tetszek neki.
2011. márc. 10. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

azt várod, hogy leírjam?: te vagy a saját problémád kiváltója. A semmi ugyanis nem sok. Kevesebb mint a nem. És szerintem eléggé ronda dolog ilyen esetben kicseszni a másikkal, hogy még 1 válaszra sem méltatjuk. Ezzel csak annyi a gond, hogy szépen leminősít, ami részéről jogos.

Bár tuti, hogy 15lehetsz max...

2011. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19 eves leszek az iden... De most akkor van valami oka, hogy elfordult, vagy csak en kepzelem ezt? De eleinte kedves volt velem...
2011. márc. 10. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

te nem mondtál semmit rá, neki ez annyi, mintha elutasítottad volna.

megalázónak érzi, h kimondta, azt nem jössz be neki.

mit nem értesz ezen?

naná, h el fog fordulni, sz*rul esik neki, nem is akar látni téged vlsz.

ezt elqrtad. nem kicsit, nagyon...főleg, ha bejött neked.

2 dolgot tehetsz: v. te is lesz@rod őt, v. odamész, és bevallod neki, h tetszik, és nem szórakozol, komolyan.

2011. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, fölösleges egy tőlünk közömbös embernek lerombolni ilyen húzással az önbizalmát, szal tedd jóvá, beszélj vele. Még akkor is, ha nemleges a válasz. Akkor majd talán nem néz annak, amit most gondol rólad. érdemes! Pláne 19 évese(1.voltam)
2011. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!