Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ellen lehet valamit csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Ma a tömött buszon egy fiúkból álló társaságból az egyikük el kezdte fogdosni a fenekem, mire megfurdoltam és pofon akartam vágni, de az a srác elkapta a karom és lesmárolt, miközben a haverjai szakadtak a röhögéstől.

Úgy megdöbbentem, hogy egyből leszálltam, pedig nem ott akartam leszállni.

Nem ismerem azt a bandát, így nem tudom lehet-e valamit tenni ellenük.


2011. márc. 9. 21:45
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
még, hogy nincs cigány bűnözés..
2011. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fordulj felnöthez
2011. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem cigányok voltak, fehérek voltak és még nem is néztek ki IQ-figthereknek, első ránézésre kellemes megjelenésűek voltak, nem voltak szakadtak.
2011. márc. 9. 21:47
 4/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok...
2011. márc. 9. 21:48
 5/14 anonim ***** válasza:
persze,ilyenek csak úgy megtörténnek,hatalmas kamu az egész...ne unatkozz
2011. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mostmár nem igen tudsz mit csinálni mert megtörtént. amúgy melyik buszon volt? olyat már vele is csináltak hogy belemarkoltak a fenekembe utcán, de le még nem smároltak, az azért durva lehetett.
2011. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb rúgd tökön...
2011. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A 9-es buszon a Kálvin térnél.
2011. márc. 9. 21:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kamu szerintem,én is megcsináltam egyszer....kinlódtam is 1 évig utána -.-" :D De ezellen nem tudsze semmit tenni,mert voltak,vannak,és lesznek is ilyen suhancok :D
2011. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pff... az ilyen nyomorék hulladék emberekkel miket tudnék csinálni, utána biztos nem lenne kedve ilyeneket csinálni... sajnos nem hiszem, hogy sok mindent tehetsz ellenük, de szerintem ha látod hogy ők is fent vannak a buszon, amelyiken te és zsúfolt a busz, akkor próbálj minél messzebb távolodni tőlük.. vagy szólj valakinek.
2011. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!