Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátott bennünket szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátott bennünket szex közben a barátnőm anyukája. Szerintetek beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Nem volt otthon senki, mi pedig kihasználtuk, és szeretkeztünk. A szoba ajtaja nem volt becsukva. A kedvesem éppen lovagolt,és már elég közel jártunk a csúcshoz, amikor megláttam az anyukáját az ajtóban. A barátnőm nem látta, ő háttal volt neki. Én meglepődtem, de nem szóltam, mert a párom nagyon jól mozgott rajtam. Az a furcsa, hogy nem ment ki, megvárta hogy elélvezzek(kb.15 másodperc). Aztán eltűnt. A barátnőm nem tud róla. Azóta volt már olyan, hogy csak ketten voltunk az anyukájával, de nem hozta szóba, csak mosolygott rám. Megbeszélném vele, de nem tudom,hogy mit van ezen megbeszélni.
2011. márc. 8. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok az anyukával együtt?

Lehet fantáziált az anyuka...

:D

2011. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nyomd meg a mamát is...legközelebb mikor 2en lesztek és rádmosolyog,se szó se beszéd wedd ki a farkad és tedd a KEZÉBE-SZÁJÁBA..lehet bejön..utánna kúrd szét rendesen..tudod,ahogy a filmekben,,aztán gyere ide és kérdezd meg,hogy szerintünk beszélj e a barátnőddel és mond el neki az igazat wagy sem..esetleg a nagyit is ha wan a közelben..
2011. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem meg az a kb tiz masodperc nem olyan hosszu ido, siman lehet hogy csak leblokkolt es nem tudta mit csinaljon...


mindkettotok szamar az a legkenyelmesebb ha ugy tesztek mintha nem vettetek volna eszre a masikat. ennyi, es az elemi udvariassag is ez.

2011. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!