Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak milyen testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak milyen testalkat tetszik?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a bodybuilder bohócok nem nagyon szoktak bejönni a csajoknak (referenciának: [link] de azért mennyire érdemes edzeni? Szóval hol van az a pont ahol inkább lazítani kellene?
2011. márc. 7. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sem jön be. [link]


A kettő között keress egy átmenetet és jó lesz :D

2011. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő jó lesz? [link]
2011. márc. 7. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, küldheted :D
2011. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a válaszodban linkelt képre kéne egy kis zsír, az ízlésemnek túl szálkás. De valahol akörül, igen, bár nekem sokféle alkat tetszik. De a bodybuildereket eltaláltad, nem csípem... :D
2011. márc. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem többnyire a soványabbak jöttek be, de annyira nem izgat maga a testalkat, inkább a benső tulajdonságok érdekelnek. Ergó szerettem már bele olyan srácba aki külsőre nem jött be, aztán megtetszett a külseje is, ahogy lettek iránta érzéseim.

Viszont az izmokhoz én teljesen hülye vagyok XD Márminthogy mostani barátomról korábban azt gondoltam, hogy lehet rajta egy kis felesleg, mert olyan széles mindene, de különösebben nem érdekelt (ha túlsúlyos lett volna megmondtam volna neki, hogy jobb neki is ha lefogy, mert nem egészséges, de ilyenről szó se volt). Aztán mostanra kiderült, hogy amit én feleslegnek hittem, az hát csupa izom. Nos fogtam is a fejem rendesen, hogy milyen gyökér vagyok, nah de hát nem voltam izmos pasikhoz szokva... De amúgy igen, a body builder az undorító. Én barátom is csak annyit edz, hogy rendszeresen úszik, de nem versenyszerűen.

Azt még tudom mondani, ha nagyon izompacsirta vagy, az is elijeszthet lányokat, mert sajna manapság az izompacsirtákat hacsak nem hivatásos sportolók, nem sok jóval tudod asszociálni (verőember még a visszafogotabb verzió). Lehet izmos, de mértékkel érdemes mint mindent.

2011. márc. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!