Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerjem meg jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg jobban?

Figyelt kérdés

Múltkor mentem haza a busszal és szembejött velem egy lány, meg is tetszett rögtön. Azóta csak rá gondolok, vele álmodok. Hogy ismerkedjek meg vele?

14/F


2011. márc. 5. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha én vagyok, írj egy privit!


29/L


Egyébként vicceltem, barátkozz vele össze, mint a haverjaiddal. Ülj melléa buszon.

2011. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz, amúgy nincs ennyi korkülönbség köztünk :D
2011. márc. 5. 23:16
 3/6 A kérdező kommentje:
lehetne még írni
2011. márc. 5. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ülj mellé a buszon, és kezdj el vele beszélgetni, kérdezd meg hány órája van....vagy akármit, és ha jól kijöttök nem visszautasító és te is szimpi vagy neki, akkor kérd el az msn címét, de mielőtt leülnél, szerintem kérdezd meg, hogy leülhetek? :D sok sikert :)
2011. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
^^ amúgy nem is az a lényeg, hogy miről beszéltek, hanem, hogy beszéltek pl: van egy srác aki nekem nagyon tetszik és régen mindig felhozott valami óriási baromságot, de nem volt baj, csak még jobban megtetszett. De lett barátnője, jártak 1 hetet aztán szakított a csajjal, most meg nem igazán beszélgetünk :S Most asszem nekem kéne lépni...... am bocsi, hogy elértem, csak arra akartam célozni, hogy beszélhettek akármiről :) Csak legyél szimpi neki, ez a lényeg és ne támadd le :) egy lány...
2011. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kössz. Meglesz.
2011. márc. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!