Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a nagymellű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nagymellű nők inkább kissebbet szeretnének?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. márc. 5. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. Ha valakinek átlagosan nagy melle van az örülhet neki. Viszont akinek tényleg nagyon nagy azt megértem. Ugyanis a nagy mellektől fájhat a nő háta, vagy ha lóg akkor az nagyon csúnya és kellemetlen (ruházkodás, alvás) a mindenapi életben.
2011. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem általánosítanék.
2011. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 95/C a mellem,szóval elég nagy..

Sajnos genetikailag ilyen ,és már 15 évesen ekkora mellekkel áldott meg a sors..Én mindig kis melleket szerettem volna,mer sokszor hátránya nagy mell(na jó a fiúk terén nem) de kínszenvedés fürdőruhát venni,melltartót venni,és sokszor csak azért nem vettem meg a nekem tetsző blúzt vagy pólót mert még jobban kiemelte a nagy melleket..Az se kellemes amikor megyek szaunázni vagy az uszodába,és szinte le sem veszik rólam a szemüket...Egy idő után sértő,és kínos..

2011. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában a legtöbb ember elégedetlen önmagával, és hajlamos arra, hogy a kinézetét okolja.

Ezért mindenki "más" szeretne lenni, mert "úgy biztosan jobb", pedig nem.

A kismellű nők nagyot akarnak, a nagymellűek pedig kisebbet.

Szerintem.

2011. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden nő elégedetlen a mellével. Akinek nagy, az kisebbet szeretne, akinek kicsi, az nagyobbat. Ne kérdezd, miért :D
2011. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem túl kicsi, mondjuk nem is hatalmas. Pont megfelelő. :) Nem szeretnék kisebbet.
2011. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az emberiség ott tart, hogy jobban ismeri a világűrt, mint a nőket. sokszor kiszámíthatatlanok :D én pl ezért is szeretem őket :D nemtudom mit fognak csinálni, mit akarnak... :D a mellnagyobbításról annyit, (igaz még nem fogtam) de a jövőben nem szeretném ha a barátnőm melle zseléből lenne :)aki meg csak a melléért tud szeretni valakit, annak csak a külső számit
2011. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 90C van, alapvetően meg vagyok velük elégedve. Csak lehetnének feszesebbek meg egyformábbak. Az egyik kicsit nagyobb, mint a másik. Kisebb nem kéne, mert erősebb testalkatú lány vagyok, nem mutatna vele jól, de nagyobbra sincs szükségem.
2011. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!