Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik ilyen buszken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik ilyen buszken, miota tudja, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

3 honapja elmondtam egy sracnak, hogy tetszik; amire o annyit mondott, hogy jo.

Miota tudja, hogy mit erzek, ugy latom, hogy lenez engem; ha lat koszon, de teljesen fennhordja a fejet, illetve ugy viselkedik meg jar, mintha ove lenne a vilag. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?


2011. márc. 5. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mire számíthatsz.
2011. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert általában ez jön be a fiatal lányoknak. Neked is ezért kell igazán...
2011. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán nem jössz be neki...
2011. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert büszke rá, hogy tetszik valakinek. Ha te is így viselkednél vele, rögtön elvesztené az önbizalmát, rögtön tetszenél neki. Így nem látom sok esélyét, hogy összejöjjön. Ha akarna tőled valamit, már odament volna hozzád.

Hanyagold kicsit őt, ne is vedd észre, majd hiányozni fog neki a törődésed.

2011. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De en mikor megismertem, egyaltalan nem volt ilyen buszke;soha nem ereztem azt, hogy o ennyire tulnez valakin.

Egyebkent mar probaltam vele beszelni, de nem all szoba velem; mintha nem is leteznek.

Nem tudom, hogy viselkedjek ezentul vele!?

2011. márc. 5. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az előző tanácsát, egy ideig kerüld, és ne mutass érdeklődést iránta! Meglátod, változni fog a viselkedése.
2011. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a kis ratyi nem tud mit kezdeni azzal, hogy egy lány érdeklődik iránta? Nem tudja a helyzetet kezelni.
2011. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem meghódított,hanem behódoltál önként és dalolva.Ezen a helyzeten nincs mit kezelni ha akarna tőled valamit már lépett volna.Máskor ne add ki magad ilyen egyoldalúan.
2011. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy hanyagoljam? Minden nap latom szinte, most ha nem koszonok neki vissza, akkor azt fogja mondani, hogy milyen hulye p. vagyok. Nem?
2011. márc. 5. 14:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyél rá magasról..ne köszönj neki..viszont ha másik fiúval van annak köszönj...őt nézd levegőnek..egy idő után nagyon-nagyon bosszantani fogja..mert ok most még el van szállva a fiatalúr magától.de bizonytalanítsd el aztán fordul a kocka..tudod azt hiszi majd, hogy csak hülyítetted és nem is tetszik neked igazán..na akkor fordul vele a világ nagyot hehe
2011. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!