Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki szép/jók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki szép/jóképű (szépnek/jóképűnek találunk), akkor a szimpatikusság "egyből jár neki", vagy nem függ össze a külsővel?

Figyelt kérdés
Itt most nem arról van szó, hogy milyen a belső, mert azt ismerve persze kiderülhet, csak kíváncsi vagyok.
2011. márc. 5. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A jobb külsejű emberekkel mindig kedvesebbek, barátságosabbak, előzékenyebbek az emberek. Bármilyen nemű is legyen az illető. Ezen nem kell csodálkozni.

Segíteni úgy tudsz magadon, ha igényesebben öltözöl, sokat mosolyogsz. És ne irigyeld őket, mindenkinek megvan a maga gondja.

2011. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem magamra gondoltam (mindenki ezt írja :)), hanem ha az utcán sétálok én, mint lány, akkor azokat a fiúkat, akikkel megismerkednék, azokat jóképűnek találom-e vagy szimpatikusnak. Szerintem nem mindegy. (Ez nem azt jelenti, hogy csak a külsőt nézném, ez olyan, mint ha a pasik megnézik a nőket.)
2011. márc. 5. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egymás mellé állítunk két srácot, és te semmit sem tudsz róluk, még a nevüket sem, mi alapján döntesz? Mindjárt gondoltam, hogy a kinézet alapján. Tehát a kérdésedet nagyjából meg is válaszoltad címben.
2011. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Láttam már csúnyácska embereket olyan kisugárzással, amitől érdekesebbek lettek a festeni való külsejű barátjuknál.
2011. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtom...a jó külső előny, de ha meglátok egy szép lányt, 5 centis műkörmökkel, meg ilyen-olyan rib@ncrendszámokkal, alapból nem lesz szimpi, lehet akármilyen szép
2011. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!