Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jött még meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Már több éve menstruálok, de sosem volt teljesen rendszeres. Volt hogy hónapokig kimaradt. Lassan egy éve van az hogy minden hónapban megjön, de van h akár 10 nap késéssel is. Legutóbb január 23-án jött meg. Barátommal mindig védekezünk óvszerrel, semmi probléma nem volt, nem szakadt ki meg semmi. Még sem jött még meg. Eddig nem aggódtam de már 10 napja bőven nem jött meg, de a hasam fáj mintha meg akarna már jönni. Lehet gond? Mondjuk mostanában elég stresszes voltam, kicsit fel is voltam fázva. Szerintetek? (Nem beoltást kérek, szerintem rendesen tettem fel a kérdést:) Köszi aki ír!
2011. márc. 4. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok! Nekem is elég rendszertelenül van. Van, hogy előbb jön meg, vagy éppen késik, vagy az adott hónapban egyáltalán nem jön meg! Szerintem ha még tinikorban vagy akkor még van ideje beállni rendesen, de lehet hogy a stressz miatt, vagy megfázás, felfázás miatt! Ha gondolod fordulj orvoshoz! :)
2011. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is menstruálok már több éve, és rendszeresre be is állt és amúgy sincs egy érzékeny immunrendszerem/idegrendszerem, szóval erős lánynak mondanak lelkileg is, testileg is. Sosem gondoltam volna, hogy stressz (vizsgák, majdnem szakítás, családi veszekedések, állásinterjúk, stb.) fel tudja borítani a menszeszemet, de sikerült neki. Pont múlt hónapban nem jött meg egyáltalán a fent említett okok mindegyike szerepelt a havi listámon. A hasam fájdogált és a cicim is, mint amikor meg szokott jönni, sőt, a hőm sem volt magas (mint terhesség idején lenni szokott), csak egyszerűen nem véreztem. Most kíváncsian várom az e havi termést, mert ebben a hónapban se úsztam meg eddig a dolgokat: rendőrségi ügy, idegeskedés a párom miatt, családi balhék már voltak............ 21/L
2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Sajnos nekem is voltak ilyen dolgok, legjobb barátnőm összevissza átvert, felidegesített, itthon is voltak gondok, sokszor megvoltam mostanában fázva, és nem egyszer összevesztem barátommal.

Kicsit még most is izgulok, de remélem nem lesz gond.

Utolsó szorítok hogy minden rendbe jöjjön! :-)

2011. márc. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!