Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiukkal mi tortenik pubertas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiukkal mi tortenik pubertas korban?

Figyelt kérdés

ugy ertem h mikor megjon a spermaja ...meg iesmi

(lany vagyok ...csak erdekelne a dolog)


2009. febr. 17. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát már elég korán felfedezi a testét. Egyre többször ráránt, szörösödik, egyre jobban kivánja a lányokat.. ilyenek..
2009. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy megjön a spermája. Ha nem maszturbál, lehet, észre sem veszi, hogy elkezdődött a termelődés. Egyébként az is fokozatosan kezd el, mindig egyre több. De konkrétan mire vagy kíváncsi?
2009. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Megjon a spermája? Ez jóóó :D XD
2009. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egy fiutol igy halllotam h ,,megjon a sperma'' ... szal ezert irtam en is igy ... nincs honan tudjam mivel lany vagyok ...es azert van az oldal h az ien hue kerdeseket feltudjuk tenni ...


ugy magyarazta xy h o hozza sem nyult eloszor csak magatol jott v micsodaes fajt neki ...es ezt nem ertettem ... fogalmam sincs h ezel mire celzott ...ezert tettem fel a kerdest

2009. febr. 17. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az az xy mondott, az vagy kamu, vagy éjszakai magömlése volt. Ez úgy zajlik, hogy alvás közben, általában témábavágó álom mellett magömlése lesz, amire vagy felébred, vagy nem. De az is lehet, hogy csak reggel veszi észre, hogy valami odakerült. Ez egyébként később is előfordulhat, vagy az is lehet, hogy egyáltalán nincs ilyenje valakinek. Nekem például 1-2 éve már volt spermám, mire egyszer lett éjszakai magömlésem. Aki maszturbál ebben a korban, annak kisebb a valószínűsége, hogy meglepetés éri éjjel. Szóval a fiúknál ez nem ilyen hirtelen lesz, mint a lányoknál, hogy egyik napról a másikra nemileg "érett" lesz.
2009. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szőrösebb lesz, mélyebb hang, szélesebb vál, Budosebb lesz, Sokszor gondol a sexre.
2012. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!