Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a méret kicsi vagy nagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a méret kicsi vagy nagy?

Figyelt kérdés

Én most leszek 22 éves és a péniszem 13.5 cm hosszú.

Ez kicsi vagy nagy vagy átlagos vagy rossz???


2011. márc. 2. 00:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne azt kérdezd, hogy kicsi e , vagy nagy e, hanem fogadd el, hogy ekkora, nagyobb már nem lesz.Szoval teljesen mindegy hogy mekkora... ekkora kész pont.
2011. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Miért nem teszik magukat túl az emberek a méretkérdésen...Magadat rombolod,ekkora ez van és elég is ez amúgy.


30 f

2011. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

jó az hawer, nyugi..


csak használni tudd és minden oké;)

2011. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Kb ekkora lehet nekem is és oda vannak vagy voltak a nőim érte.Jó vastag és kegyetlenül tudok vele rombolni.
2011. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%
Én jól nyalok, úgyhogy a farkamat csak a kiválasztottaknak adom oda, egy pár pillanatra.
2011. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy hasonló a méret itt is :)
2011. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Minden nap van f@rok kérdés csak más az év/cm, ne méregesd meg ne sirj már anyit hogy kicsi vagy épen nagy. Ha szeret nem nézi.

Pf

2011. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem elég nagy tapasztalatom van ebbe és, ha tényleg ez a kérdésed, hogy kicsi, nagy, vagy átlagos, akkor erre az a válaszom, hogy átlagos, de függ attól is, hogy milyen vastag. De gondolj bele, hogy már hány nő (pl én is) simán el tud menni attól ha (jól) ujjazák! És most gondolj bele, hogy a péniszed azért mennyivel nagyom mint az ujjad!! Lényeg a lényeg nem a méret számít hanem az hogy jól tudd használni. A méreten úgysem tudsz változtatni, úgyhogy szerintem tanuld ki jól hogy hogy kell használni, de ha érdekel arról is tudok tanácsot adni! Nincs veszve semmi emiatt ne aggódj!
2011. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
világ átlagmérete 13-15 cm szal igen :)
2011. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*átlagos
2011. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!