Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz hogy ha a fiú vékonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy ha a fiú vékonyabb a lánynál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 22:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekik pl nem az :P xD [link]
2011. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. láttam én sok olyan párost, ahol a csaj 'nagyobb' volt a srácnál :D Szeirntem az rosszabb, ha a pasi alacsonyabb
2011. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Moszuke ***** válasza:

a nőkön a zsír jobban eloszlik... gyakran nem is látni de a lány nehezebb a fiúnál, még is a fiú látszik kövérebbnek.

mert neki a hasára meg a lábára megy a zsír.

a lánynak szépen eloszlik minden felé, ezért csak a durva túlsúly látszik meg rajtuk.

2011. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én vágom amin a pali elgondolkodott!

èn egy 20 éves srác vagyok, és régen vékony voltam, most se vagyok valami nagy darab, de kb 70 kg körül, a régi 60 kg hoz képest.

Akárhogy is, mikor nézek valami dögös csajt, aki talán 24-25 néha, és így kb 70 fölött néz ki, ilyen vastag combokkal meg minden nagyon jó rajta.

De tesó, én kicsi vagyok hozzá képest, hogy nézne már ki?


De mikor valami jó csaj van, akkor úgy érzem én nézek ki férfinak melette, vágjátok, hogy arányos a teste az enyémhez. Ès gondoltam ezen multkór is hogy, azt a 24 évest jó lenne megcsinálni, de úgy igazán nem érzek semmi erös vágyat arra hogy megcsináljam, de a jó cicamicát aki jó közelebb a koromhoz, de arányosabb is a testemhez, töle beindulnak a dolgok.


hogy végleg hozzátesszem hogy azért nem tudom mire akartam kijutni, elnézést hogy hülyén írtam de ez van, emberek. Sajnos a csajnak ( az arányosnak) már van barátja, 2 évvel idösebb nálam, és van még 1,5 hónap arra hogy elhagyja a barátját miattam arra hogy tudjunk valamit csinálni, mielött elköltözök a p*csába. (elnézést)

2011. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

Mindenképpen gáz...

1) Ha vékony, akkor b*zi

2) Ha a csaj kövér, akkor meg a csávó töketlen, h nem talált jobbat.

2011. márc. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
"Csókold meg a bojler-testű barátnődet!"
2011. márc. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jó azt én is vágom, hogy az gáz hogy ha sokkal kövérebb a csaj, de most nem arra gondoltam hanem pl a csaj ilyen:

[link]

a pasi pedig ilyen:

[link]

mellesleg én lány vagyok...

2011. márc. 2. 16:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Sportolhatna picit mind2 és akkor jobban passzolnának.
2011. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a kép alapján az úgy jó! én is olyan lányt akarok!
2011. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!