Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Miért nem múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Miért nem múlik el? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Néhány hete érdekes átlátszó fura szagú folyásom van... mindez mióta síkosítót használtunk, elmentem orvoshoz de annyit mondott hogy a síkosítótól van és semmiféle gyógyszert vagy krémet nem írt fel. Abba is hagytuk a síkosító használatát de a folyásom nem múlt el, inkább átváltott fehéres színű váladékká és sűrűbb lett.

Az orvos azt mondta hogy magától el fog múlni de én kételkedem benne mert 2 hete voltam az orvosnál és azóta semmi változás nem történt. Én úgy vélem ennyi idő alatt csak kellett volna valamit javulnia, de mégsem javult.

Nem tudom hogy felkeressem e megint az orvost vagy várjak ahogyan mondta. (csak 2 hét elég sok idő és semmi változás)

Tanácstalan vagyok, kérlek írjátok le a véleményeteket.

Köszönöm 20/L


2011. márc. 1. 20:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem is a sikosítótól lehet. Nekem is az a véleményem hogy ennyi idő után már csak javulnia kellett volna, ha nem is teljesen valamilyen szinten azért mégis. Szerintem menj el nőgyógyászhoz, de válts dokit. Kérd ki egy másiknak a véleményét, én is voltam pár nőgyógyásznál (sajnos... ) mire találtam olyat aki normális, jófej, meghallgat és alapos. Én a helyedben ezt tenném.
2011. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Így fogok tenni :)
2011. márc. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!