Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy csaj betétet használ?

Figyelt kérdés
tampont is szoktam használni, de valahogy nekem nem jön be...
2011. márc. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem erdekel, hogy gaz vagy nem en betetet hasznalok.
2011. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt használjon, ami neki kényelmesebb.:)
2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A Tena Lady elég gáz O:)
2011. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz???
2011. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem is az,hogy gáz,hanem szerintem nem higiénikus. egyébként kor függő is,mert pl. az elején amikor megjön életében először ,akkor nyilván betétet használ egy ideig,később csak a tampont. Egyébként nekem nem is kényelmes a betét,meg az az érzés,hogy hozzáér a véres betét az alsó fertájamhoz! :D
2011. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne "nem higiénikus? És a tampon miért higiénikus?...
2011. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát szerintem mindegyik higénékus..
2011. márc. 2. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal higiénikusabb, mint a tampon. Gondolj csak bele, a tampon ott van "benn" órákig, jó kis táptalaj a baciknak, aztán amikor kiveszed, szépen beleágyazod ezeket a nyálkahártyába.(ezt a nőgyógyászom magyarázta valahogy így nekem) Persze ettől még lehet használni, de mindenképpen egészségesebb, ha betétet használsz. Válassz valami olyat, amin pamut réteg is van és cseréld gyakran, úgy még kényelmetlen sem lesz.
2011. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!