Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt egyre gyakrabban, hogy manapság már a lányok udvarolnak?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam ilyennel és az ismerőseim is. Elhiszem, hogy sok esetben már ők is szoktak kezdeményezni, de azért ez a kijelentés egy erős és durva túlzás. Nekem nagyon keményen meg kellett dolgozni minden egyes barátnőmért, szóval irtózatosan irritál, amikor azzal jön valaki, hogy "ugyan már, manapság egy fiúnak már semmit nem kell tennie, maguktól jönnek a csajok!"
2011. febr. 28. 17:24
 1/4 Norb66 ***** válasza:
66%
Azért mert sok a p*cshuszár nyomorék tahó, aki nem tudja értékelni a lányokat.
2011. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a mai "pasik" annyira t.ketlenek, hogy képtelenek kezdeményezni, amit a nők már nem bírnak cérnával, ezért inkább bekockáztatják, hogy ők kezdeményeznek.
2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a tökünk tele van velük és úgy döntöttünk hogy ha férfit akarnak akkor majd tesznek is érte...
2011. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azért mert sok a p*cshuszár nyomorék tahó, aki nem tudja értékelni a lányokat."


A f*szom se fogja értékelni a sok elbizakodott ribancot.

Amúgy meg a csajok is emeljék fel a seggüket, ha kapcsolatot akarnak, hiszen nem különben a férfiaknál. Az "udvarlás" meg talán meg divat volt 100 éve.

2011. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!