Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fotókat tegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fotókat tegyek fel facebookra?

Figyelt kérdés

Van most ez a csaj, akivel össze szeretnék jönni, be fogom jelölni fb-n. A kérdésem az lenne, hogy milyen fotókat tegyek fel magamról, milyeneket csináljak, mert az lesz neki az első, hogy a fotókat megnézi. Most jelenleg egy olyan van, amikor ülök az ágyon.

Sörözőseket? Pillanatképeket? Mégis miket?


18/F


2011. febr. 28. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
az felfog neki tűnni,h frissek a képek..és így el fogja magát bízni h huh..biztos most vagy miattam tett ki új képeket,vagy próbál becsajozni,és mkit bejelölt...
2011. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amiket nem szégyellsz, amin önmagad vagy.
2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normálisat amivel nem kerülsz fel a napiszar.com-ra.
2011. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
K*rva facebook. Enélkül már létezni sem tudtok?
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
k*rvára egyet értek.nem hiszem el hogy ilyenből csinálsz problémát.
2011. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
normális képeket! család, barátok, utazás, nyaralás, stb..
2011. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a 15:50-esnek igaza van!micsoda problémáitok vannak:D facebook :D..24éves fiú vagyok,szóval még nem voltam ott a Pilvax kávéházban mikor Sanyi meg a többi arc úgy bedurvultak attól az egy jointtól,tehát nem vagyok régimódi,öreg,és unalmas.. és tényleg nem kötekedni akarok,nehogy megsértődj,de mégis mi a jó abban qrva facebookban???mégis ki a f.szomat érdekli hogy az unokatesóm haverjának a nőjének az 'unokanagykabátyja'-mien tesztet csinált a facebookon,és kik azok a megváltozott munkaképességű degenerált barmok,akik még ezt lájkolják is,és tetszik nekik..de valójában magasról lesz.rják,csak azért kattintanak oda,mer más is odakattint és az húú mien menő......wwááááááááá.nah még1x bocs,hogy itt akadtam ki,de ma nagyon sz.ar napom volt,randira mentem,bekapta a biciklilánc a susogós kínai melegítőmet,ami így közvetett módon olajos lett,de ez lett volna a kisebbik baj,ekkor vettem észre hogy apám zöld ballagási zakóján,ugyanis ez volt rajtam,van egy nagy kölnifolt.. bennefelejtette még 83-ban.:(( úgyhogy meg kellett üzennem a lánynak,hogy ma sajnos nemtok menni,mer teljesen re vagyok habilitálva :D üdv:Kelevra
2011. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellőttem lévő, igen jó az írásod,nagyon tetszett.
2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezért tanultam:D,elég magas iskoláim vannak,mármint épületileg :D Kele
2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!