Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírhatnám tovább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírhatnám tovább az ágyban?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőm lovagol rajtam,ami kevésbé izgat,vagy szép lassan csináljuk,akkor akármeddig bírnám.

De amikor átmegyünk kutyába,vagy hason fekszik,én rajta,picit bevadulunk,akkor pár perc alatt elsülök...

Lehet ezt valahogy gyakorolni,vagy van valami trükk,hogy tovább bírjam?


2011. febr. 28. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bányai Károly ***** válasza:
2011. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bujj bele tobb gumiba...
2011. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzsafi válasza:
Önuralommal! És sok gyakorlással. A szex első sorban fejben játszódik, Nálad is és a partnerednél is. Szar maszlagnak hangzik, de tudom mit beszélek! Önuralommal Nekem 3-4óra, de volt már 6 is. És nem azért mert nem élvezem a szexet... Próbálj meg valamit. Pusztán az akaratoddal állítsd fel majd vissza. De NE meztelen nőket képzelj el! Te akard, hogy felálljon, ne egy vizuális hatás végett. Ha ezt tudod fejben szabályozni akkor szinte bármeddig bírni fogod!
2012. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!