Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ez mást is? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ez mást is? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szombaton tudtam meg hogy a volt barátomnak gyereke lesz!Nagyon ledöbbentem, 9hónapja vannak együtt a barátnőjével, és már kisbabájuk lesz.

Bár szerintem a csaj így akarja megfogni, mert a volt barátom egy nagyon kedves ember.

Mi majdnem 4évig voltunk együtt, és még 10hónapja szakítottunk, én pedig azt hittem, mi egymásnak vagyunk teremtve, és én tőlem lesz gyereke, és nem egy roma lánytól.

A kérdésem hogy ez másnak is rosszul esne, vagy csak én fújom fel?


2011. febr. 28. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen persze
2011. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, akkor már nem mindegy?


Szerintem te fújod fel. Annak a kapcsolatnak már 10 hónapja vége, akkor nem mindegy, hogy mással mit csinál?

2011. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem a barátod minek foglalkozol vele? Úgy rontja el az életét ahogy akarja..
2011. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi esze van úgykell neki, te meg ne foglalkozz vele, semmi közöd nincs már hozzá.
2011. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigy vagy. Már nem a pasid, mit foglalkozol vele?
2011. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, hogy másfél évvel a szakításunk után az exem eljegyezte azt a kiscsajt akiért elhagyott. és igenis szíven ütött...
2011. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van....ha ennyi esze van akkor megérdemli...

Egy roma lánytól úgy is nehezebben szabadul majd ha akar:)

2011. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!