Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez mennyire gáz? (történet alul)

Figyelt kérdés

Ha iszom egyet, mindig felhívom a barátnőmet (vagy ráírok) és elmondom mennyire odáig vagyok érte. Sajnos eléggé túlzó dolgokat is mondok ilyenkor.... Józanul viszont egyáltalán nem ilyen vagyok, bár úgy is ki merem mondani a dolgokat.

A gond ott kezdődik, hogy eddig már 2 barátnőm is lecseszett érte, hogy miért csinálom ezt...

(Ne higgyetek papucsnak vagy ilyesmi, nem lógok a nőn, csakis részegen csinálom ezt!)

Tényleg ennyire gáz ez? :S És ha bennem van a hiba akkor mégis hogy változtassak ezen? :S (légyszi normális válaszokat, nem érdekel az oltás)


2011. febr. 27. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi velem dettó ez van... Valahogy érzelmesebb leszek, ha be vagyok mattulva:D Szegény cicámat hívtam már fel hajnal 3-kor tajtrészegen:D
2011. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne igyál addig, amíg nem tudod, hogy mit csinálsz. Vagy ne vigyél magaddal telefont...
2011. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kapcsold ki a telefonod.. :D

amugy nem értem mi bajuk vele.. :) jó hajnali egykor nem lehet egy kellmes érzés a fiúd gajrészeg szerenádjára kelni de hát na.. nincs mit tenni :D (L)

amugy meg.. részegen őszinte az ember :)

2011. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontozok.

Hát igen, velem is pont ez a baj, iszom egyet és egyből vmi romantikus filmhős leszek, csak olvasom pár helyen hogy némely lány örül az ilyesminek, de engem meg folyton lecsesznek érte, nem értem hogy van ez

2011. febr. 27. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én imádnám ha az én drágám ezt csinálná:)
2011. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is imádnám ha az enyém értékelné :(
2011. febr. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!