Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig megvan vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig megvan vagy csak még nem tisztult ki a hüvelyem? Az a helyzet, hogy már kedden úgy nézett ki, hogy már nem menstruálok, mert nem jött semmi.

Figyelt kérdés
Aztán szerdán (délben) együtt voltam a barátommal és a gumin látszódott, hogy egy nagyon kicsit alvadt véres.Aztán megint nem jött semmi és pénteken megint együtt voltunk, de akkor már elég rendes mennyiségű alvadt vér volt a gumin illetve egy része ki is jött. Utána megint nem jött ki semmi, csak megnéztem és belülről még mindig alvadt véres vagyok. Most akkor még nem múlt el (ez már a 9.nap) vagy csak nem tudott kitisztulni a hüvelyemből a visszamaradt vér? ja és nem tudom, hogy van e ennek ehhez köze, de most kezdtem el szedni fog. tabit és tampont használok.
2011. febr. 26. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tampont használsz, akkor az ezzel jár. Én régen betétes voltam, és 3 napig tartott a vérzésem, utána 2 nap maszatolás, és tisztán látszott, hogy vége van.

Mióta tampont használok, ugyanígy 3 napig tart a "nagyon vérzés", utána pedig még napokig képes vagyok maszatolni, akár 1 hétig is, de akkor már betétet használok, hadd tisztuljon ki teljesen. Szerintem neked is ez a bajod. Bár ez igazából nem is baj.

Meg amúgy az aktus is adhat egy löketet a vérzésnek, nálam volt, hogy egy vad szex a barátommal napokkal előrébb meghozta a menszimet, meg olyan is volt, hogy menszi alatt szeretkeztünk, és akkor hamarabb elmúlt, viszont többet véreztem egyszerre.

21/L

2011. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted el a gyógyszert, akkor javaslom olvasd el azt a lepedő méretű tájékoztatót, amit mellékeltek, sok érdekes és olyan dolog van leírva, amit illene már most fejből tudnod. Az első hónapban a legtöbb embernél szinte folyamatos a pecsételő vérzés, sajnos ez ilyen. Ha következő levélnél sem mőlik el, akkor sincs nagy baj, a 3.-nál már azért kéne, de akkor mindenképpen orvos.
2011. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de igazából nem vagyok vele kisegítve. A pecsételő vérzésnél magától kéne kifolynia többé kevésbé friss vérnek, nem?
2011. febr. 26. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem is ugyanez volt amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, de ez elmulik.
2011. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
neked mennyi idő után múlt el?
2011. febr. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!