Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok rövid jókívánságokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok rövid jókívánságokat születésnapra? A barátomat szeretném meglepni!

Figyelt kérdés
22 éves, vasárnap lesz a szülinapja. 7 kis cetlire szeretnék neki írni, a 7 minden napjára egy kis "útravlót". Segítenétek? Nagyon nagyon örülnék:)
2011. febr. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nah ide figyelj bogaram, arra gondoltam, hogy... ne legyen köztünk semmi... Se ruha, se levegő..!!?)
2011. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajj nem ilyenre gondoltam:D
2011. febr. 25. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor milyenre? Vicces, romantius stb.??
2011. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nincs ötletem mir írtahtnál neki, de biztos örülni fog ennek?csak mert én személy szerint nem nagyon szeretem ha engem ünnepelnek és elhúzni egy egész hétig az meg végképp sok lenne számomra.de ha tudod hogy örülne neki akkor nyilván tárgytalan amit írtam
2011. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!