Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronda vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és még nem jártam senkivel! Rondának érzem magam. Kérlek normális komikat! [link]
2011. febr. 24. 21:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

Fiú vagy?

Háát nem vagy valami szép..

2011. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
én megijedtem
2011. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, úgyis változni fogsz még. Nem kell mindenkinek úgy kinéznie, mint egy "sztárnak", nem mindenkinek jönnek be a nyálas pasik (a nyálast úgy értem, hogy kívül sármos és szép, és a dumája is jó, viszont belül teljesen üres, vagyis egy nagy nulla)... És ne hallgass másokra, ha le akarod vágatni a hajad, vágasd le, de ha nem, akkor ne.
2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nebasszatokmákivele:D nekem is hasonló volt a hajam, aztán fordász úgy megcsinálta... a válasz: nem. a kérdés: baj az ha 14 évesen nem volt barátnőd? naés? nézd már meg! van akinek 24 évesen sem volt.
2011. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
új haj+új szemüveg+sport:)
2011. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

most vegyél egy nagy levegőt és gondolkodj el magadban!

sport-új séró, ez az alap. aztán tanulj és ha annyi idős leszel keress melót (akár diákmelót), hogy legyen miből öltözködni, kontaktlencse stb...

jó lesz az, ráérsz még kikupálódni.

2011. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Férfias külsőt pár évig még ne akarj!

Szabadulj meg a kocka kinézetedtől! (normális ókuláré, emberhez méltó frizura, nem lenyűtt NDK-ból kapott ruha stb...)

2011. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
fodrász nem ártana, és ha zavar a külsőd akkor sportolj és jobban fogsz kinézni de a szemüveg nem gáz sztem, amugy meg tanuld meg szeretni magad, az erősségeidet ami jól áll hangsúlyozd és ezáltal ha elfogadod magad akkor sokkal magabiztosabb fogsz lenni, ami megkönnyebbíti az ismerkedést is, ezáltal a csajozást is, de nemtom hova aggódsz 14 évesen, nem vagy lekésve semmiről, nekem pl csak 17évesen lett barátom, szal nyugi ráérsz még, a legfontosabb hogy érezd jól magad a bőrödben
2011. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz hogy még nem volt barátnőd.Én a barátomat 17 évesen ismertem meg.Fiatal vagy és kész.
2011. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Ezen a két komentelön jót nevetem: ”Fiú vagy?

Hát nem vagy valami szép.” „én megijedtem” 

Hát erősen ajánlom fodrász és normális ruha és kontaktlencse (nem drága kb. 20 000ft 1 hónapra: D Nem para nálunk is majdnem mindenki kontaktlencsés.) Amúgy, meg no, komment: D

2011. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!