Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a vonzóbb: ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a vonzóbb: ha egy fiú az izmaival, vagy az eszével old meg egy problémát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
az attól függ milyen problémáról van szó:)
2009. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a befőttesüveg tetejét nem tudja lecsavarni, hanem gondolkozik rajta az azért bosszantó, főleg amikor épp megkívánom a barackbefőttet ;)
2009. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehet kerdes.Foleg ha lanyrol van szo.A lanyt megszerezheted az eroddel,de soha nem tarthatod meg esznelkul.....
2009. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eszével
2009. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

hát attól függ.. ha tudom a srácról, hogy amúgy okos, akkor nekem vonzó, hogyha például beszólnak neki, akkor kettéfejeli az illetőt XD jó, igazából csak azért, mert én magam is eléggé harcias vagyok :)

de ha az van, hogy csak az izmaival tud megoldani valamit, és amúgy síkhülye, akkor teljesen mindegy mit csinál, nekem nem lesz vonzó, és szerintem ezzel nem csak én vagyok így

2009. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Se elég erős, se elég eszes nem lehetsz soha. :)
2009. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

persze kell egy kis erő, nem azt mondom h 3ajtós szekrény merétű legyen, de erő legyen benne hogy megtudjon évdeni, és biztonságban érezd magad a karjai között. De ész, és értelem nélkül semmire sem mész. HIszen miről beszélgettek, h milyen szép izmai vannak, és ha valentin nap van csak ennyit szól; jó a segged, kő wopper? NANEE. hölgyeim ne hadjuk h a buta szépfiúk elszédítsenek. igenis kell az értelem, a kultúra.

Émi

2009. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!