Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a baratnomet zavarja a tanga?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
van akit idegesit..te elkepzelted magad 24oran at ha egy cerna lenne a fenekedben?probald ki es megtudod milyen erzes..sok sikert!
2009. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én fiu vok , de engem is zavar hogy minden lány a hétköznapi viseletnek is tangát vesz fel !! Azt csak amolyan szex elötti együtlétekre , ünnepéjekre , bulikra , diszkoba kéne felvenni !! Sokkal izgatobb lenne a fiuknak !!
2009. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
A tanga tényleg kényelmetlen meg nem szeret minden lány ugyanúgy kinézni, mint a másik száz... én sem hordok csak, ha rövid ideig kell valamilyen alkalomból és csak kényelmeset. Ne erőltesd, csak elveszed a kedvét tőle. (Nem tudom hány évesek vagytok vagy kit hogyan neveltek, de én régebben leginkább azért nem hordtam, mert jaj mit fog szólni anyukám... de lehet ez manapság már nem téma)
2009. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Miért van?

Nem mondta?

Miért nem mondta, miért nem krédezted.

Erről érdemes diskurálni, met a közös szexualitásotok lényege

Tudni, tapasztalni mi jó a másiknak, mi jó csak együtt


lehet h a bnődet fizikaliag zavarja, de lehet h előítélete van azokkal szemben, akik hordják

2009. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
szerintem a tanga igazából nem kényelmetlen, csakhát eléggé gusztustalan és ezért nem nagyon hordok.. lehet, h a barátnődet is ezért zavarja. persze az is lehet, h neki tényleg kényelmetlen
2009. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
én sem hordok, én ki nem állhatom. egyszerűen nekem kényelmetlen, meg aztán irritál is, hogy mostanában mindenkinek kilátszik. ha a barátom megkérne, fölvennék, de egyébként nem szeretném.
2009. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
"van akit idegesit..te elkepzelted magad 24oran at ha egy cerna lenne a fenekedben?probald ki es megtudod milyen erzes..sok sikert!" mekkorát röhögtem ezen! köszönöm! és tökéletesen egyetértek. amellett, hogy kényelmetlen, még egészségtelen is, főleg így télen. befagy a lányok hátsója benne..
2009. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert kényelmetlen, mert fázik a hátsója benne, és mert egészségtelen. Az a "madzag" ide-oda csúszkál és az anusról simán odakerülhetnek a bacik a hüvelyhez, aminek fertőzés lehet a vége...
2009. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert ugyanolyan régimódi, mint a válaszolók.
2009. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem régimódiság kedves előző válaszadó!Hanem bebizonyosodott a tanga nem egészséges!Számos fertőzés forrása és mielőtt felháborodnál és mindnekit lepontoznál konzultálj egy nőgyógyásszal!Szerintem meglepődnál miket mondana...És véleményem szerint egy szép vonalú bugyi is lehet szexis!Sőt...
2009. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!