Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nálatok ez hogy megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
Nálatok (személy szerint) mennyire függ össze az, hogy kívántok-e valakit, és hogy szerelemmel szeretitek? Mennyire tudjátok szétválasztani, és mitől függhet jobban a kívánás mértéke, a lány alakjától vagy attól, hogy mit éreztek iránta?
2011. febr. 23. 16:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Háát nálam ez úgy működik,hogy ha szeretem,akkor bármikor állandóan kívánom....de ha nem,akkor nem mindig :D Szóval alkalmilag megkívánom,és csak akkor mehet a menet :D
2011. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretek vkit, akkor kívánom is, de fordítva nem feltétlenül.
2011. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont.
2011. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Csaj vagyok, de ez ügyben én is érdeklődtem a páromnál egyszer, hogy nála hogy működik. Nála például csak érzelemmel, azt mondta nem tudna pl. prostival szexelni, tán fel sem állna neki ahogy ő fogalmazott. Csak szerelemmel szeretkezik, mert ő csak szeretkezni szeret, nem dugni. Na de van olyan pasi akinek elég egy nő aki elmegy vele...
2011. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
A legfontosabb mindig, hogy mit érzek. De ha valaki elmegy egy prostival, vagy akárkivel, ahogy a hozzászólásban olvastam, attól még nem érzelmi nyomorék. Nem mindenki kaphatja meg akit szeret.
2011. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16.55-ös vagyok megint. Nem azt mondtam hogy attól érzelmi nyomorék. Csak hogy ő így működik, másnak meg sikerül szerelem nélkül is jól éreznie magát. Semmi gond azzal sem. Most már remélem elég érthetően fogalmaztam. :)
2011. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a szerelem nagyon felnagyítja a vágyat. ha van egy nagyon szép lány és egy szép lány. ha egyiket sem szeretem akkor a nagyon szépet választanám, de ha szeretem a szépet akkor őt választanám, nem pedig a nagyon szépet. nyakatekert példa de remélem érthető.
2011. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A szex könnyen menne mindenféle érzelem nélkül és a lány belsőjétől függetlenül is.

21F

2011. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg tudom kivánni az összes jó nöt a cég kreativ osztályán. Ott vannak a legszebb lányok nálunk. Grafikusok, akik elmennének modelnek is. Egyikbe sem vagyok szerelmes de ha bármelyik azt mondaná, hogy itt most azononnal, akkor megugranám öket mint zöld béka a juharfa levelét. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy szivesen fel is ébrednék mellettük. Lefeküdni könnyü lenne. Nálamaradni akkor amikor már nincsennek vágyok és föleg nincsennek érzelmek, az már nehéz dolog lenne.
2011. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Vizuális lényeg vagyunk. Egy szép test mindíg felizgat minket. Ez ilyen egyszerű.
2011. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!